Oyun Haberleri

Unravel Şubatta Geliyor

E3’de duyurulduğundan beri heyecanla beklenen ve ne zaman çıkacağı sorulan Unravel‘ın çıkış tarihi bu sabah belli oldu. Yarny‘nin macerasına 9 Şubat 2016 tarihinde başlayabileceğiz. Unravel bizleri ipliklerden örülü olan Yarny ile tanıştırıyor. Yaşam macerasına Kuzey İskandinavya’da başlayacak olan Yarny‘i soluk kesen serüvenler beklerken, oyuncular da Yarny‘nin ipliklerinden faydalanarak bulmacaları çözebilecekler.

Ailesine tekrardan kavuşmak isteyen Yarny iplikleriyle ağaçtan sallanarak geçebilecek, yırtık uçurtmaları onarabilecek ve yoluna devam edebilecek. Yarny her ne kadar Sackboy’a benzese de, bizlere sevgi dolu bir maceraya çıkaracak gibi görünüyor. Bulmaca, platform türünde olacak olan Unravel’ın satışı PC için Origin üzerinden yapılırken, aynı zamanda da PlayStation 4 ve Xbox One platformları için de oyunculara sunulacak.

Coldwood Interactive‘in geliştirdiği ve EA Games‘in piyasaya süreceği olan Unravel‘i ve Yarny‘i heyecanla bekliyoruz. Şayet Unravel ilginizi çektiyse, oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz

Related Posts

Bir cevap yazın