Oyun Haberleri

Bayonetta 3 Geliyor mu?

Platinum Games aracılığıyla geliştirilen ve Sega aracılığıyla 2009 senesinde piyasaya sürülen Bayonetta, gerek hikayesi, gerek oynanışıyla de ilgileri üzerine çekmişti ve pozitif yorumlar almıştı. Meleklerin ve Şeytanların arasındaki savaşta sıkışıp kalan ve bir Umbra Cadısı olan Bayonetta’nın maksadı kimliğini öğrenmekti.

Hack’N Slash türüne dinamit gibi düşen Bayonetta‘nın 2. oyunu da geçen sene Wii U’ya özel olarak piyasaya sunulmuştu. Satışlarından hoşnut olan Nintendo Bayonetta‘yı o kadar sevdi ki, Super Smash Bros. 3DS ve Wii U’ya dahi ekleyeceğini duyurdu.

Bayonetta 2‘nin yönetmeni olan Yusuke Hashimoto Twitter üzerinden attığı mesajla serinin hayranlarını da, beni de fazlasıyla heyecanlandırdı. Oyunun ele geçirdiği başarı için oyunculara teşekkür eden Hashimoto bizlerin hazırda beklemesini ve yepyeni haberlerle döneceğini de belirtti. Geçen aylarda Platinum Games de Bayonetta üstünde çalışacaklarının sinyallerini verirken, Hashimoto’nun da bu izahı yapması Bayonetta 3‘ün habercisi gibi görünüyor. Coşkuyla bekliyoruz!

Related Posts

Bir cevap yazın