Sui Ishida‘nın Tokyo Ghoul mangasının Live Action filmi için resmi web sitesi Perşembe günü bir fragman fragmanı yayınladı. İngilizce metin ve alt yazılarla birlikte sunulan video, ana yayının görüntülerini tanıtıyor.

Ana kadro :

Masataka Kubota (live-action Death Note, Mars, Photo Braver 7 ) – Ken Kaneki

Tokyo2 - tokyo ghoul live action tanıtım videosu yayınlandı!! - figurex anime haber

Fumika Shimizu – Tōka Kirishima

Kirishima - tokyo ghoul live action tanıtım videosu yayınlandı!! - figurex anime haber

Yuu Aoi (live-action Rurouni Kenshin’s Megumi) – Rize Kamishiro, EXILE’s Nobuyuki Suzuki – Kōtarō Amon ve Yo Oizumi (voice of Layton in the Professor Layton ) – Kureo Mado

Tglvf - tokyo ghoul live action tanıtım videosu yayınlandı!! - figurex anime haber

Kentarō Hagiwara (“Super Star” kısa filmi yönetti) ve yapım öncesi çekimleri geçen Temmuz’dan Eylül’e kadar çekti. Christian Dada tasarımcısı ve orijinal manga hayranı olan Masanori Morikawa, filmdeki ghoul maskelerini ve kostümlerini tasarladı.

- tokyo ghoul live action tanıtım videosu yayınlandı!! - figurex anime haber

Viz, mangayı Kuzey Amerika’da yayınlıyor ve hikayeyi şöyle anlatıyor:

Ghoullar, normal insanlar gibi  – insan eti için özlemleri dışında –  aramızda yaşıyorlar. Utangaç Ken Kaneki güzel Rize ile randevu almaktan çok heyecanlıydı. Ama o yalnızca bedeniyle ilgileniyor – yani onu yemek anlamında. Ahlaki açıdan sorgulanabilir bir kurtarma onu ilk yarım insan yarı-Ghoul melezine dönüştürdüğünde Ken, kendimizin yanında bulunan Ghouls‘un karanlık ve şiddet dünyasına çekilir.”

Ishida, Tokyo Ghoul‘u 2011-2014 yılları arasında Shueisha‘nın Haftalık Shounen Jump dergisinde yayınladı ve şimdi Tokyo Ghoul‘u seri hale getiriyor. Tokyo Ghoul, iki anime dizisine, birkaç orijinal video anime projesine, PlayStation Vita‘ya ve akıllı telefon oyunlarına ve sahne oyununa ilham kaynağı oldu.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın