The Prince of Smiles TV Animesi Trailer Yayınlandı, yazımız ile haber yazılarımıza devam ediyoruz. Bu anime haberinde The Prince of Smiles TV anime serisinin tanıtım videosunu ve hakkındaki haberleri göreceğiz.

The Prince of Smiles TV Animesi Trailer Yayınlandı

Tatsunoko Productions şirketinin 55. yılı için özel olarak hazırlanmış olan anime serisi için kısacık 15 saniyelik bir trailer yayınladılar. Evet 15 saniye…

Egao no Daika (The Prince of Smiles) adı anime serisi Tatsunoko Productions adı şirketin 55. yılını kutlamak amacı ile hazırlandı. Bu anime serisi resmi Twitter hesaplarından paylaşıldı. Bu 15 saniyelik kısa videonun açıklamasında,

“Bu hikaye, iki farklı kız hakkındaki bir hikayedir: Kızlardan birisi gülüşü ile dünyayı kurtarırken diğer kız ise gülüşü ile sadece kendisini korur.” yazıyor.

Bu anime serisi otuzar dakikadan oluşan toplam 12 bölümü ile 2019 Ocak  ayında WOWOWTokyo MX ve YTV kanallarında yayınlanmaya başlayacak.

 

Serinin baş kahramanı olan Hanamori Yumiri: Yaşadığı krallıktaki masum, zarif ve duygularını daima belli eden bir prenses olan Yuuki Soleil‘ı canlandırmaktadır. Hayami Saori ise biraz içine kapanık olsa da insanlarla yakınlaştığında yüzünden gülümseme eksik olmayan yetenekli asker Stella Shining‘i canlandırmaktadır.

 

Şirketin yaptığı açıklamalara göre serinin konusu şu şekildedir.

Gülümsemelerle dolu olan bir gezegen varmış. Bu gezegen dünya’dan oldukça uzaklarda olan bir gezegenmiş. 12 Yaşında olan prenses Yuuki, tam ergenlik çağındadır. Karakterinin oluşacağı bu zamanlarda her gün güler her gün ağlarmış. Duygularını dolu dolu yaşayan bir prensesmiş. Toz pempe günleri ise her zaman yanında olan sadık hizmetkarları ile su gibi geçermiş.

Stella 17 yaşında olan  çok yetenekli ve sessiz, sakin bir askerdir. Ancak yüzünden gülümseme hiç eksik olmamaktadır. Yaşamak için gülümsemek gerektiğine inanmaktadır.

Bu hikaye uzak uzak iki farklı diyardaki iki kızın hikayesidir.

 

 


 

The Prince of Smiles TV Animesi Trailer Yayınlandı yazımızda bu kadar dostlar.

Daha çok oyun haberleri, anime haberleri için bağlantılara tıklayabilirsiniz. Daha fazlası için sitemizde turlamanız yeterlidir.

Takipte Kalın. 😉

 

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Back to list

Bir cevap yazın