Anime Haber

Dragon Ball Super Broly Filmi İçin Yeni Tanıtım Videosu

942195

Dragon Ball Super Broly filmi için TOEI Animation cuma günü, son kez yeni bir tanıtım videosu yayınladı. Video, Daichi Miura’nın tema şarkısı “Blizzard” ı öne çıkarıyor. IGN, İngilizce alt yazılı bir versiyon yayınladı.

Film, 14 Kasım’da Nippon Budokan’da bir dünya prömiyerinin ardından 14 Aralık’ta Japonya’da açılacak. İngiliz dublosu, 13 Aralık’ta Hollywood’daki TCL Çin Tiyatrosu’nda dünya prömiyerine sahip olacak ve ardından Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da 16 Ocak’ta açılacak.

Dragon Ball yaratıcısı Akira Toriyama senaryoyu yazıyor ve karakterleri tasarlıyor. Tatsuya Nagamine (One Piece Film Z) filmi yönetiyor, Naohiro Shintani animasyon yönetmeni olarak görev yapıyor ve Kazuo Ogura sanat yönetmeni olarak görev yapıyor. Norihito Sumitomo müzik besteliyor, Rumiko Nagai renk tasarımcısı, Naotake Oota özel efektlerden sorumlu ve Kai Makino CG direktörüdür. Toei, filmi 20. Yüzyıl Tilki ile işbirliği içinde dağıtıyor.

Bin Shimada, film için Broly rolüne geri dönüyor ve Katsuhisa Houki oyuncu kadrosuna Paragus olarak katılıyor. Film iki orijinal karakter katacak: Chirai (Nana Mizuki tarafından seslendiriliyor) ve Remo (Tomokazu Sugita tarafından seslendiriliyor).

Vic Mignogna ve Dameon Clarke, sırasıyla Broly ve Paragus’un İngilizce sesleri olarak dönecek ve Chris Ayres Frieza’yı oynayacak.

Dragon Ball Super Broly Konusu

Bu dikkat çekici yeni filmin teması, evrendeki en güçlü ırk olan “Saiyan” olacak. “Tanrıların Savaşı” ndan bu yana, Goku, Süper Saiyan Tanrı’dan, Süper Saiyan Mavisine birçok evrenden gelen birçok yenilmez savaşçıya karşı yükselen diğer biçimlere dönüştü. Bu yeni hikaye, Saiyans’ın gücünün kökeni ve Saiyan olmak için ne anlama geldiğine odaklanacaktır.

Anime resmi Youtube kanalı için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın