Anime Haber

Pastel Memories Anime Karakterleri Yayınlandı

milky holmes kv 4

FuRyu’nun telefon oyunu Pastel Memories oyunu animeye uyarlanıyor ve sonunda ilk promo videosu ile karakter tasarımlarını yayınladılar. Galası Ocak ayında yapılacak ve Tokyo MX, Sun TV, KBS Kyoto ve BS Fuji’de canlı olarak yayınlanacak.

Karakterlere ve seiyuulara geçmeden önce animenin konusundan bahsedeyim biraz.

Bir zamanlar otaku kutsal toprakları olarak kabul edilen Akihabara otaku kültürü reddedilmeye başlanınca büyük bir düşüş yaşamaya başlar. Oyuncular ise geride kalan Otaku Shop’lardan birinin müdürlüğünü üstlenir. Otaku Shop’ta güçlenen kızlar dünyalarına bulaşan virüs ile savaşmaya ve insanların kaybolan anılarını onarmaya başlarlar.

Oradan bakıldığında saçma bir konusu var gibi duruyor biliyorum ama nereye bakarsam bakayım konu bu şekilde özetleniyor. O yüzden bende size bulduğum kadarını yazıyorum.

Şimdi de karakterlere geçelim.

Izumi Asagi olarak Hiyori Nitta

Ayaka Sakaki olarak Mariko Toribe

Irına Leskova olarak Yumi Uchiyama

Kaoruko  Nijouin olarak Yukiyo Fuiji

Yuina Machiya olarak Rie Murakawa

Michi Edogawabashi olarak Naomi Ozora

Minami Senju olarak Ai Yamamoto

Chimari Maiko olarak Yui Ogura

Nao Mejiro olarak Yumiri Hanamori

Rei Kurushima olarak Yurika Kubo

Komachi Satonaka olarak Megumi Toda

Saori Rokugou olarak Kotori Koiwai

Nejire – Usagi olarak Chitose Morinaga

Maya olarak Chiaki Takahashi

Yasuyuki Shinozaki (Shuffle) animenin yönetmenliğini yapıyor. Tsuyoshi Tamai (Bikini Warriors) senaryo ile ilgileniyor. Nero Nashiki’de karakter tasarımlari ile ilgileniyor. Animenin açılış şarkısını Asami Imai söyleyecek. Kapanış şarkısını da Iketeru Hearts söyleyecek.

Bu da anime hakkında yayınlanan ilk video.

https://youtu.be/Nxo9vH5-54I

About Aybike Keleş

İstanbul Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon öğrencisiyim. Anime izlemeyi ve kitap okumayı çok severim. Nightrose adlı adminim. Nickname'mim Cardfight Vanguard'daki bir karakterden geliyor. Oldukça güzel bir animedir tavsiye ederim.

Related Posts

Bir cevap yazın