Anime Haber

Carol and Tuesday Anime Tanıtım Videosu Yayınlandı

Carol and Tuesday Anime Header 001 20180308

Carol and Tuesday animesi son zamanlarda merakla beklenen animelerden bir tanesi olacak gibi görünüyor. Carol & Tuesday’in resmi web sitesi olan yeni yönetmen Shinichiro Watanabe’nin (Cowboy Bebop, Kids on the Slope, Terror in Resonance) ve anime stüdyosu BONES’in resmi web sitesi Çarşamba günü bir reklam yayınlamaya başladı. Web sitesi ayrıca daha fazla personel, bir hikaye özeti, karakter profilleri ve yeni bir görsel açıkladı. Ayrıca, anime’in dünya çapında Netflix’te yayınlanacağını da doğruladı.

Metin: Asla unutmayacağız. O an bir sonsuzluk hissetti. Bu günlük mucize.

Motonobu Hori animeyi yönetiyor ve Tsunenori Saito (Blast of Tempest, Sword of the Stranger) animasyon için karakterleri tasarlıyor. Kanadalı sanatçı Mocky müzik besteliyor.

Carol and Tuesday Anime Konusu

İnsanlığın yeni sınırlara göç etmesinden bu yana elli yıl geçti: Mars. Çoğu kültürün AI tarafından üretildiği bir çağ ve insanlar pasif tüketiciler olmaktan keyif alıyor.

Bir kız var. Alba şehrinin metropolünde bir yaşamı savaşı veren, müzisyen olmaya çalışırken yarı zamanlı çalışıyor. Her zaman bir şeylerin eksik olduğu hissine kapılır. Onun adı Carole.

Bir kız var. Eyalet kasabası Herschel Şehrindeki zengin bir aileden doğmuş, bir müzisyen olma hayalini kuruyor, ama onun etrafında hiç kimse anlayamıyor. Dünyanın en yalnız insanı gibi hissediyor. Onun adı Tuesday.

Bir şans toplantısı onları bir araya getiriyor. Şarkı söylemek istiyorlar. Müzik yapmak istiyorlar. Birlikte, sadece bir şansları olabilir gibi hissediyorlar.

İkisi sadece küçük bir dalga oluşturabilir. Ama bu dalga sonunda daha büyük bir şeye dönüşecek…

Dizi Fuji TV’nin yeni anime zaman aralığı gelecek Nisan’da prömiyeri olacak. BONES’in 20. yıldönümünü ve Flying Dog’un 10. yıldönümünü kutlamalarına denk gelecek.

Önceki videodaki slogan, “İkisi bir araya geldi ve bir şarkı yarattı. Kimse ne çeşit bir mucize geleceğini bilmiyordu.”

Seslendirme için dünya çapından seçilecek seslendirmenler aranmaya başlandı. Seçilecek seslendirmenler animenin müziklerini de seslendirecekler. 25 Nisan’a kadar resmi web sitesinden duyurular yapılmaya devam edecek.

Personelin geri kalanı, orijinal karakter tasarımcısı Eisaku Kubonouchi (Chocolat, “Hungry Days” reklamları), senaryo yazarı olarak Aya Watanabe (Karanfil, Josee, Kaplan ve Balık) ve Uçan Köpek müzik prodüksiyonundan sorumluydu.

Serinin resmi web sitesine ulaşmak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın