Osomatsu-san the Movie 2019 Mart’ta Geliyor ,başlıklı anime haberimiz ile haber yazılarıma devam ediyorum. Bu yazımızda altız olan ama karakterleri birbirlerinden alakasız kardeşlerin hikayesini olan serinin anime filmi 15 Mart 2019 da geliyor.

Osomatsu-san the Movie 2019 Mart’ta Geliyor

Osomatsu-the Movie ‘nin Japonya’da 15 Mart 2019’dan itibaren sinemalarda vizyona gireceği doğrulandı !

Sınıf arkadaşlarının yetişkinlere yönelik bir yaşam tarzına sahip oldukları görülürken, hala NEET’ler gibi kaygısız bir yaşam sürüyorlar. Filmde, altızlar aslında bir lise toplantısına katılmadan başlayan sıradışı bir belirsizlikle mücadele edecek gibi görünüyor.

Saygın işlere sahip olmayan tek kişi olduklarını fark edinceye kadar tüm eğlenceler ve oyunlar devam ediyordu. Birdenbire çokça sarhoş olurlar ve bir şey yapmak için kararlılıkla uyanırlar … ama tam olarak ne yapacaklar?

Ön biletlerin satışı Kasım 25’e başlıyor. 1.500 yen (vergi sonrası) için bir tane satın alanlar, Asano Naoyuki tarafından gösterilen altı teneke rozetden biri ile ödüllendirilecek.

Seri 15 Mart 2019 yılında Japonya’daki tüm sinemalarda vizyona girecek.


Osomatsu-san the Movie 2019 Mart’ta Geliyor yazımızda bu kadar dostlar.

Daha çok oyun haberleri, anime haberleri için bağlantılara tıklayabilirsiniz. Daha fazlası için sitemizde turlamanız yeterlidir.

Takipte Kalın. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Back to list

Bir cevap yazın