Anime Haber

The Night Beyond the Tricornered Window Live-Action Filmi Yeni Çıkış Tarihi!

maxresdefault 12

The Night Beyond the Tricornered Window Live-Action Filmi Yeni Çıkış Tarihi!Öncelikle selamlar, bitmişlik sendromu yaşayan anime aşıklar sizler de hoş geldiniz! Bugün sizlere ilk çıktığı zaman biz anime hayranlarına merak uyandırsa da sonradan unutulan bir yapımla karşınızdayım. Uzun bir aradan sonra bizlere olumlu haberlerle gelen ve yeni tarihi ile karşınızda

The Night Beyond the Tricornered Window Live-Action

Hala ismini ve görseli görmelerine rağmen hatırlamayan anime dostlarım için özet geçmek gerekirse… Tomoko Yamashita’nın ele aldığı doğaüstü mangası Sankakumado no Sotogawa wa Yoru(The Night Beyond the Tricornered Window) için yapılması planlanan live-action filmi için tarihler belirlendi!

Orijinal web sitesinde de belirtildiği gibi film 22 Ocak 2021’de bizlere sunulacaktır. Tabi diğer tüm yapımlar gibi bu da Covid-19 belasına takıldı. İlk seferde 30 Ekim 2020’de çıkması planlanması istenirken ertelenmek zorunda kaldı.

https://youtu.be/aZHGRhQfC-Q

Bu açıklamadan ve fragmandan sonra yapımcılar filmin ertelenmesinden dolayı herkesten bir kere özür diledi ve ilerleyen aşamalarda bizlere film konusunda daha fazla bilgi vereceklerini açıkladılar. Hayranlarının ertelenmesi sonucunda derin bir üzüntü yaşasalar da Ekim için aldıkları ön izleme biletlerinin gittiğini düşündüler.
Bunun üzerine de yapımcılar ön siparişle alınan tüm biletlerin sonraki gösterim için geçerli hale geleceğini belirterek hayranlarının gönüllerinde taht kurdu.

Peki gel gelelim. Hala aklında pek bir şey çağrıştırmayan anime hayranları için gelecek olan The Night Beyond the Tricornered Window Live-Action! filmi bizlere neler gösterip neler anlatacak?

The Night Beyond the Tricornered Window Konusu!

Hikayemiz, içine kapanık bir kitapçı olan Koseke Mikado’nun yeteneğinin onu bir çeşit belanın içine sokmasını konu alır. Ölüleri ve ruhları görme yeteneğine sahip Koseke, gördüklerinden pek haz etme ve bu dünyanın en berbat yeteneği olarak görür…
Tabi her hikayede olduğu gibi bu karakterimiz de bir kahramanı vardır. Bugün birinden Koseke ile tamamen zıt özelliklere sahip güzelliği ve duruşuyla her yerde kendini belli eden Rihito Hiyakawa, en az bunlar kadar doğaüstü güçlere de sahip bir avcıdır. Hiçbir şeyden korkmayan Rihito ve utangaç Koseke’nin yolları birbirine kesişir. Birlikte bir ekip olup önlerine için tüm varlıkları temizlerken Koseke ilk defa kendini bu kadar rahat hissetmiştir…Genel olarak hikayemiz bu şekilde bizlere sunulmuştur.
Bugünlük anime haber tanıtımın sonunda geldik. Umarım öğretici ve bilgilendirici olmuştur. Bir hata yaptıysam şimdiden özür dilerim. Eğer bunu yorumlar kısmında belirtirseniz çok mutlu olurum. Bunun gibi birçok anime haberine ulaşmak için Buraya veya kullandığım kaynağa ulaşmak için Buraya tıklamanız yeterli. Şimdiden herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!

Bir cevap yazın