Geçtiğimiz Aralık ayı içinde ZeniMax Online #MillionReasonsToPlay etkinliği ismi altında herhangi bir oyuncuya 1 milyon dolar vereceğini duyurmuştu. 1 milyon dolar değerindeki ödülü 30 yaşlarındaki Ryan Rager kazandı.

The elder scrolls online'dan 1 milyon dolar kazandı

#MillionReasonsToPlay etkinliğiyle herkesi oyuna kilitleyen ZeniMax, katılım için tek şartın etkin bir oyuncu olmak olduğunu söylemişti. Oyuncular katılım formunu doldurup oyuna giriş yaparak etkinliğe katıllma şansını yakaladılar.

Akıllı evlere ses sistemi kuran bir şirkette teknik personel olan Ryan Rager, The Elder Scrolls Online’da Dark Elf Dragonknight oynuyor. Geçtiğimiz Kasım ayı içinde Xbox One satın alan Ryan’ın satın aldığı ilk oyun The Elder Scrolls Online olmuş.

The elder scrolls online'dan 1 milyon dolar kazandı

The Elder Scrolls Online’ı oynamasındaki en büyük sebebin ise açık dünyası olduğunu söylüyor. Oyuncuların talep ettikleri yolu seçebilmeleri ve son derece bağımsız olmalarını oyunla ilgili en sevdiği olay.

Her fırsatta The Elder Scrolls Online oynayan Ryan Rager kazandığı ödülle 4 senelik nişanlısıyla evlenip Xbox One’ı için yepyeni bir tv almayı planlıyor.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın