Anime Haber

The Disastrous Life of Saiki K. Final Sezonu

1492114 Latvian ShowMasterKeyArt 7451fdca 7078 e711 8175 020165574d09

Daha önce yayınlanan The Disastrous Life of Saiki K. serisi için yeni bir anime çekileceği haberi bir görsel ile beraber resmi sitesinden yayınlandı.

Üçüncü sezon olarak yayınlanacak yeni animenin aynı zamanda seri için final sezonu olacağı da açıklandı. 27 Temmuz‘da yayınlanan ikinci sezonun son bölümünde bunun ile ilgili ip uçları vardı. İlk sezon 2016 yılında 24 bölüm olarak ikinci sezon ise 2018 yılında 24 bölüm olarak yayınlanmıştı. Serinin final bölümü ile birlikte son sezonla ilgili tüm bilgiler Weekly Shounen Jump dergisinin Ekim ayı sayısında açıklanacak.

Animenin konusu merak edenler için kısaca :

Ortalama bir insana göre Saiki’nin psişik yetenekleri çok fazla gelişmiştir. Diğer insanlar için nimet olarak görülen bu özellik gerçekte çokta iyi değildir. Telepatiden, röntgene kadar her türlü içeriğie sahip bu özellik aslında bir lanetten başka bir şey değildir. Güçleri yüzünden başına gelmedik kalmayan Saiki‘nin isteği aslında sessiz,sakin ve sade bir yaşamdır. Ne yazık ki, bir medyumun hayatı sessiz olmaktan uzaktır. Saiki, güçlerini sınıf arkadaşlarından bir sır olarak tutarak spot ışığından uzaklaşmaya çalışsa da, boş kafalı Riki Nendou ve sanrısal Shun Kaidou gibi bir çok garip karakterin dikkatini çeker. Çevresindeki insanların çılgınlığıyla uğraşmaya zorlanan Saiki, uğraştığı sıradan yaşamın beklenenden çok daha zor olduğunu öğrenmeye başlar.

Saiki Kusuo no Ψ-nan ilk olarak 2011 yılında One Shot olarak yayınlandı. Daha sonra çok beğenilen seri düzenli olarak  2012 yılından itibaren serileştirildi. Serinin aynı zamanda geçen sene Ekim ayında vizyona girmiş bir Live Action filmi de bulunuyor.

Filmin fragmanını izlemek isteyenler için :

Daha fazla öneri,tanıtım ve haber için : Figürex‘in diğer başlıklarını ziyaret etmeyi unutmayın.

 

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın