Anime, Anime Haber

Monster Strike 300 Milyon İzlenme İle Rekor Kırdı

3581 1 8526c476fbbb29e8e4f0b98eaadce99e

Monster Strike 300 Milyon İzlenme İle Rekor Kırdı , serisi youtube üzerinden İngilizce, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Korece, Fransızca, Almanca, İspanyolca ve Portekizce dil seçenekleri izlenebilmektedir.

Seriyi bilmeyenler için konusunu buraya bırakayım

Ren Homura, çocukluğunu yaşadığı yere geri döner ancak bir tuhaflık vardır. Biraz düşününce küçüklüğüne dair hiçbir anısını hatırlamadığını fark eder. Birgün Renk telefonuna baktığında monster strike adlı bir oyunun kurulduğunu görür. Oyunu açtığında, oyundaki yaratıklar birden telefondan çıkar ve cadde ortasında savaşmaya başlarlar. Olayları şaşkınlık içerisinde izleyen Ren bir yandan da kayıp anılarını bulmaya başlar.

Monster Strike 300 Milyon İzlenme İle Rekor Kırdı

Tokyo’da merkezi bulunan sosyal ağ hizmeti sunan bir şirket olan MİXİ ‘nin 25 Ağustos’ta yaptığı açıklama göre; Sevilen ve ünlü mobil oyun serisinin anime uyarlaması olan Monster Strike web animesinin izlenme sayısı, 4 Ağustos’ta dünya genelinde 300 milyonu geçti. YouTube üzerinden 10 Ekim 2015 tarihinden beri yayınlanan seri, dünya genelindeilk 100 milyon barajını Ağustos 2016’da, 200 milyon barajını Haziran 2017’de geçmiş bulunuyor.

Monster Strike The Animation, adlı son serinin ilk bölümünün prömiyerini 8 Temmuz’da yaptı. İlk bölüm 24 saat içinde dünya genelinde tam 2 milyondan fazla kişi tarafından izlendi ki bu anime serileri için bir rekor sayıdır.

Serinin ilk filmi Monster Strike The Movie: Hajimari no Basho he (Başlangıca) Aralık 2016’da yayınlanmıştı. İkinci film olan Monster Strike The Movie: Sora no Kanata (Gökyüzünün Ötesinde)’nın , Japonya’da 5 Kasım 2018 yayınlanması planlanıyor.

Aşağıda Sora no Kanata’ nın fragmanını bulabilirsiniz.

 

Monster Strike 300 Milyon İzlenme İle Rekor Kırdı , yazımız da bu kadar dostlar. Bu tarz haber yazıları hoşunuza gittiyse devamını getirebiliriz. Burada -çok klişe olacak ama- birşey söylemek istiyorum. Biliyorsunuz ki bizler yazılarımızı yazarken tek beklentimiz yazılara beğeni ve yorum gelmesidir. Bizim için en önemlisi şey bu aslında. Yazılarımızın beğenilmesi ve ve yorum gelmesi bizi hem daha çok yazı yazmaya hemde içerik kalitesini daha da arttırmamızı sağlıyor. Sonuçta siz takipçilerimizin güzel bir vakit geçirmesi için uğraşıyoruz. Bunu dikkate alırsanız çok daha mutlu oluruz.

Saygılarımla,

Diğer anime haberlerini görmek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Sağlıcakla ve takipte kalın. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Bir cevap yazın