Anime Haber

That Time I Got Reincarnated as a Slime 2. Sezon Onaylandı

that time i got reincarnated as a slime

That Time I Got Reincarnated as a Slime severlere müjdeli haber geldi. Tensei Shitara Slime Datta Ken (That Time I Got Reincarnated as a Slime ) televizyon anime dizisi için resmi Twitter hesabı, bir devam serisi üzerine 2020 için yeşil ışık yakıldığını duyurdu.

Sırayla yazar Fuse ve sanatçı Mitz Vah’ın Light Novel olan serisi Taiki Kawakami’nin mangasına ardından da TV animesine uyarlandı. 1 Ekim’de piyasaya sürüldü. Crunchyroll seriyi yayınlıyor ve FUNimation Entertainment İngilizce dublajlı yayın yapıyor. Anime’nin 23. bölümü ana hikayenin son bölümü olarak 11 Mart’ta yayınlandı. Gösteri daha sonra iki hafta boyunca iki bölüm daha yayınlayacak. 24. bölüm “Kuro to Kamen” (Black and Mask) 18 Mart’ta hazırlandı. Bölüm, Shizu ile Diablo arasındaki karşılaşmayı gösteren orijinal bir hikaye olacak. Ekstra 25. bölüm “Veldora Nikki” (Veldora’nın Günlüğü) başlıklı ve 25 Mart’ta yayınlanacak.

Yasuhito Kikuchi (Infinite Stratos, Macross Frontier, Busou Shinki), ats yönetmenliğini Atsushi Nakayama (Absolute Duo) ile 8-Bit’te yönetiyor. Kazuyuki Fudeyasu (Tantei Opera Milky Holmes, Girls’ Last Tour, Recovery of an MMO Junkie) dizi kompozisyonundan sorumlu. Ryouma Ebata (Busou Shinki, Magical Warfare) karakter tasarımlarını animasyon için uyarlıyor. Takahiro Kishida (Spring and Chaos, Serial Experiments Lain, Knight’s & Magic) canavar tasarımından sorumlu. Elements Garden müziği besteliyor.

Fuse, seri olarak 2013’ten 2016’ya kadar “Shōsetsuka ni Narō” (Let’s Become Novelists) web sitesinde yayınlandı. Micro Magazine, 2014’te seriyi basımını yayınlamaya başladı.

Yen Press, orijinal Light Noveli İngilizce olarak yayınlıyor ve Kodansha Comics, Taiki Kawakami’nin manga uyarlamasını yayınlıyor. Romanlar ayrıca diğer birkaç spinoff mangaya da ilham verdi.

Resmi anime web sitesi için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın