Yeni Baki Anime 2. sezon Netflix’te Yayınlanacak. Akita Shoten’in Weekly Shounen  Champion dergisinin bu yılki 16. sayısı Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Keisuke Itagaki Baki’nin yeni anime sezonunun ikinci prodüksiyonunun, New Grappler Baki (New Grappler Baki: In Search of Our Strongest Hero) mangasına yeşil ışık yaktığını açıkladı. Netflix bir kez daha yeni sezonu piyasaya süren ilk özel platform olacak.

1553014999 499998080669718eec0cce7e02de4d1b - yeni baki anime 2. Sezon netflix'te yayınlanacak - figurex anime haber

Netflix Japonya’da 25 Haziran’da ilk anime sezonunu yayınladı ve 17 Aralık’ta sona eren 26 bölüm olarak yayınlandı. Netflix, 18 Aralık’ta Japonya’nın dışındaki ilk 13 bölümü, ardından Salı günü ilk sezonun ikinci yarısını yayınladı.

Yeni Baki Anime Konusu

Netflix hikayeyi şöyle anlatıyor:

Kahraman Baki Hanma, dünyadaki en güçlü savaşçı olan babası Yujiro Hanma’yı geçecek kadar güçlü olmaya tamamen yoğunlaşmış durumdadır. Dünyanın en şiddetli ve acımasız ölüm sırasındaki mahkumlardan beşi Baki ile yüzleşmek için toplanır. Amaçları yenilgiyi tatmaktır – eşsiz güçleri ve yetenekleri onları hayattan sıkılmaya sevketmiştir ve  Baki’yi onları ezip, tamamen ezebilecekleri umuduyla ararlar. Bu krizde, diğer yeraltı savaş sanatı savaşçıları Baki’nin yanında savaşmak için toplanır: Kaoru Hanayama, Gouki Shibukawa, Retsu Kaioh ve Doppo Orochi. Şiddetli ölüm cezası mahkumları ile Baki ve arkadaşları arasında epik bir gösteri başlar!

Toshiki Hirano (Rayearth, Dangaioh, Magic Kaito: Fantom Hırsızı Çocuk) ilk anime sezonunu TMS Entertainment’da (Lupine III, ReLIFE) yönetti. Fujio Suzuki (Shin Getter Robo – Neo Getter Robo, 009-1, Yeni Getter Robo) karakterleri tasarladı. Dizinin senaryolarından Tatsuhiko Urahata (DNA², Hiçbir Yerin Ortasında Ufuk, Tsuredure Çocukları) görev aldı.

Daha fazla haber için Buraya ve haber kaynağı için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın