#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Fruits Basket Anime “Birinci Sezon” Tanıtım Videosu Yayınlandı

Fruits Basket Anime için detaylı bilgiler yayın tarihi yaklaştıkça gelmeye başladı. Natsuki Takaya’nın Fruits Basket mangasının yeni animesi için  resmi web sitesi Cumartesi günü yeni bir tanıtım videosu yayınladı. Funimation, videoyu İngilizce alt yazılı olarak yayınlıyor.

https://twitter.com/fruitsbasket_en/status/1106887842137989120

Video ve web sitesi ayrıca gösterinin “1. sezon” alt yazısını, tema şarkı sanatçılarını gösteren yeni bir görsel ortaya çıkardı. Beverly açılış şarkısı “Again” adlı şarkıyı sergiliyor ve Vickeblanka, “Lucky Ending” adlı kapanış şarkısını seslendiriyor.

Fruits Basket Anime İçin Diğer Detaylar

Yeni anime, Takaya’nın isteğine göre tamamen yeni bir Japon kadrosuna ve kadroya sahip olacak. Yeni anime tüm manga hikayesini kapsayacak. Daha önce ilan edilen yeni oyuncular şunları içeriyor:

Tohru Honda olarak Manaka Iwami
Nobunaga Shimazaki, Yuki Sohma olarak
Kyo Sohma olarak Y Uma Uchida
Shigure Sohma olarak Yūichi Nakamura
Artsa Uotani olarak Atsumi Tanezaki
Satomi Hanajima olarak Satomi Satou
Kagura Sohma olarak Rie Kugimiya
Momiji Sohma olarak Megumi Han
Hatsuharu Sohma olarak Makoto Furukawa
Hatori Sohma olarak Kazuyuki Okitsu
Ayame Sohma olarak Takahiro Sakurai
Akito Sohma olarak Maaya Sakamoto
Kyiyko Honda olarak Miyuki Sawashiro

Anime, Japonya’daki TV Tokyo’da 5 Nisan gecesi saat 23: 23’te (etkin bir şekilde 6 Nisan), hem TV Osaka’da hem de TV Aichi’de bir saatten daha kısa bir süre önce yayınlanmaya başlayacak. Funimation, FunimationNow’daki anime akışını izleyecektir. Funimation ayrıca ev video haklarını da lisansladı. Şirket, 26 Mart’ta (İngilizce dublajlı) ve 27 Mart’ta (İngilizce altyazılı) ABD’deki tiyatrolarda ilk iki bölüm gösterecek. Gösterimlerde bir “özel hediye paketi” ile Japonca ve İngilizce seslendirme yıldızı yorumu yer alacak.

Yoshihide Ibata (Pikaia !!, FLCL Progressive) TMS Entertainment’da anime yönetiyor. Taku Kishimoto (Gümüş Kaşık, Haikyu !!, 91Days, Hanebad!) Seri dizilimden sorumlu. Masaru Shindō (Macross Delta, My Teen Romantic Comedy SNAFU) karakter tasarımlarını çiziyor. Takaya’nın kendisi üst yönetici olarak görev yapıyor.

Takaya, Hakusensha’nın Hana’ındaki orijinal Fruits Basket mangasını 1998-2006’da Yume dergisine seri hale getirdi. Tokyopop, 2004’ten 2009’a kadar mangayı İngilizce olarak yayınladı ve Yen Press, manga’yı Haziran 2016’da başlayan 12 güncellenmiş çok sayıdaki cildinde yeniden yayımladı. Orijinal manga, 2001’de bir televizyon anime uyarlamasına ilham verdi.

Fruits Basket Anime resmi web sitesine ulaşmak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

fire force

Fire Force 2019’da Geliyor

That Time I Got Reincarnated as a Slime

That Time I Got Reincarnated as a Slime 2. Sezon Onaylandı