Anime Önerileri

Soluksuz İzleyeceğiniz Kısa Anime Önerileri 2 !!

Soluksuz İzleyeceğiniz Kısa Anime Önerileri Liste 2 ile karşınızdayız. Bugünler de ne anime önerileri listesi hazırladım ya 😀 Fark ettim Gin manga önerilerine ben anime önerilerine bayağı bir içerik hazırladık. Bir tatile çıksak mı diye düşünmüyorum desem yalan olur 😀 Neyse yazalım bakalım 🙂  Bu listemizde takipçilerimizden Hakan Özkartal adlı takipçimizin çok yardımı oldu. Özel bir teşekkür edelim ona 🙂 ve listemize geçelim 🙂

Daha önceki listelere ulaşmak için Soluksuz İzleyeceğiniz 10 Kısa Anime Önerisi ve Soluksuz İzleyeceğiniz Kısa Anime Önerileri bu başlıklara , Tüm Anime Önerileri için ise bu başlığa tıklamanız yeterli ^^

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin

1955 yılı Atom Bombası olayı sonrasında Japonya çok kötü bir durumdadır. Hayatını kaybetmiş binlerce insan , ortada kalmış çocuklar, suç oranındaki artış gibi bir çok dram yaşanmaktadır. 15-18 yaşları arasında 7 çocuk çeşitli suçlardan dolayı ıslah evine düşerler. Bu ıslah evinin cehennemden farkı yoktur. Şiddet, küçük çocuklara tecavüz ,yolsuzluk dahil her türlü kötülüğün kol gezdiği ıslah evine Sakuragi Rokurouta diğer altısından daha önce gelmiştir. Diğerlerinin de ıslah evine gelmesiyle birlikte onlara abilik yapmaya karar verir. Acı dolu, cehennem gibi bir hayatın ortasında muhteşem bir dostluk hikayesi sizleri bekliyor.

Baccano!

1930‘ların başında Chicago‘da kıtalar arası tren Flying Pussyfoot efsanevi yolculuğuna başlıyor ve bu yolculuk ülkenin her yerinde kan izi bırakacaktır. Aynı zamanda New York‘taki iddialı bilim adamı Szilard ve isteksiz yardımcısı Ennis, ölümsüz iksiri için eksik şişeler arıyordur. Buna ek olarak, mafya grupları arasında bir savaş daha da kötüye gidiyordur ve1711‘de Advena Avis‘te simyacılar ölümsüzlüğün bedelini öğrenmek üzeredir. Farklı gruplardan insanların ölümsüzlük iksiri çevresinde yaşadığı trajik olaylara dair kurgusu güzel bir anime.

One Outs

Toua Tokuchi, mesleğe göre bir sporcu, ama kalbinde pervasız bir kumarbaz. Okinawa’nın sokaklarında beyzbolun basitleştirilmiş bir versiyonu olan ve bir “fastball” diye adlandırılan bir oyuında 134 km hızla zirveye ulaşır ve bir şekilde “One Outs” adlı oyununda 499 galibiyet elde eder. Toua’nın  eşsiz yeteneğine hayran olan usta slugger Hiromichi Kojima, uzun süredir başarısız olan Saikyou Saitama Lycaons takımının kaptanıdır. Kojima umutsuzca Toua’nın onları şampiyonaya götüreceğini umuyor; Ancak, Lycaons’un paralı sahibi Tsuneo Saikawa, takımın yarattığı gelir için büyük yetenekli atıcıyı bir tehdit olarak görüyor. Bunun üzerine Toua bir anlaşma önerir. Her oyun alması karşılığında 5 milyon Yen alacak ama kaybederse 50 milyon yen ödeyecek. Başta Touo için dezavantajlı görünen bir anlaşma gerçekten öyle midir ?

Chihayafuru

Chihaya Ayase, Japon şiirine dayalı bir kart oyunu olan karışık Karuta dünyası için samimi ve hevesli bir kızdır. Arata Wataya adlı sakin ve düşünceli bir ilkokul sınıf arkadaşı tarafından oyunun agresif tarzı tanıdıktan sonra ikisi çabucak yakın arkadaş oldular. Chihaya‘nın akıllı ve atletik çocukluk arkadaşı Taichi Mashima ile bir grup halinde oynamaya başlarlar fakat çeşitli koşullar nedeniyle ortaokul dönemlerinde yollarını ayırmak zorunda kalırlar. Lise hayatları başlarken bir kez daha toplanırlar.

Bunny Drop

Otuz yaşındaki bekar Daikichi, dedesinin cenaze törenine katılırken, dedesinin bilinmeyen bir annesi olan meşru bir çocuğa sahip olduğunu öğrenince şok olur ! Ailenin geri kalanı, yükümlülüğünden ve utançtan korkarak, sessiz küçük kıza Rin ile ilgilenmek istemezler. Kayıtsız aile üyeleri tarafından öfkelenir ve kendisini evlat edinmeye karar verir. Ancak, eserinin, ailesinin ve sevgi hayatının vasisi olan rolü ile dengelenmesinin zorluğunu hafife almış olabilir.

Shigurui: Death Frenzy

Edo dönemi başlarında, insanlar huzur içinde yaşarken Lord Tokugawa Tadanaga bir mücadele turnuvası düzenler. Eskiden turnuvalarda mücadeleler tahta kılıçla yapılırken bu turnuvada gerçek kılıç kullanılması kararlaştırılmıştır. Bu turnuvada maçlardan birisi sakat tek silahlı Fujiki Gennosuke ve kör Irako Seigen arasında olacaktır. İkisi de, Japonya‘nın en büyük kılıç ustası olarak bilinen Iwamoto Kogan‘ın öğrencileridir. Her ikisi de Iwamoto‘nun okulunun halefi olabileceklerini ispatlamaya kararlıdır. Ancak, sadece bir şampiyon olabilir.Böylece her ikisinin kaderi de dövüşlerle birlikte iç içe geçecektir. İzleyiciler için uyarmak istiyorum aşırı şiddet ve cinsellik içeren sahneler mevcuttur. İzleyici kitlesi +18 olmalıdır.

Samurai Champloo

Mugen  muzip,kadın düşkünü yaramaz bir hayduttur. Rin ise karizma, ağır başlı, efendi, geleneklerine bağlı bir Rounin’dir. Mugen ve Rin bir gün tesadüf eseri karşılaşırlar. Birbirinden hoşlanmayan bu ikili hemen kavgaya tutuşurlar. Ne kadar çabalasalar da her seferinde berabere biter bu kavga.Kavga etmeden önce ziyaret ettikleri beldenin önde gelen isimlerine kafa tuttukları için kavga ettikleri sırada yakalanır ve işkenceye maruz kalırlar. Bu sırada Fuuortaya çıkar ve ikisini de kurtarır. Hiç bir şeyin bedava olmadığı bu dünyada tabi ki Fuu’nun da bir isteği vardır. Kendisine birini aramakta yardım etmelerini ister.

Afro Samurai

Küçük bir çocukken, Afro, babasının sadece bir Adalet olarak bilinen bir adamın elinde bir düelloda kesildiğine şahit oldu. Afro’nun babasının hayatını kazandıktan sonra Adalet, İki Numaralı kafa bandını bir kenara bıraktı ve Tanrıça güçlerini kendi başına iddia etmek için Bir Numarayı aldı. Yıllar sonra, Number One’a meydan okuma hakkı veren Number Two headband’ı elde ettikten sonra, babasını öldüren adamın intikamını almak için avına doğru ilerler. Onun önünde duran tek bir şey var – dünyada herkes! Bir Numaraya sadece İki Numara ile itiraz edilebilir olsa da, İki Numaraya herkes tarafından itiraz edilebilir. Düşmanları iki numaralı unvanı almaya çalışmak için toplanırken, Afro, Bir Numaraya ulaşmayı ve bir kez ve herkes için intikam almayı umarsa, sayısız düşman ve engellerle savaşmalıdır.

The Heroic Legend of Arslan

Yıl 320’dir. Savaşan Kral Andragoras III’ün yönetimi altında Pars Krallığı, komşu imparatorluk Lusitania ile savaş halindedir. Babasından pek çok yönden farklı olmasına rağmen, genç prens, Arslan’ın savaş alanında ilk kez katıldığı ortaya çıktı. Ancak, kral en çok güvenilen memurlarından biri tarafından ihanete uğradığında, Parsya ordusu yok edilir ve başkent Ecbatana kuşatılır. Karmakarışık ordusuyla ve Lusitanyalılar başıyla dışarı çıkınca, Arslan kaçmak zorunda kalır. Onun yanında saygın bir generalle birlikte, Daryun, Arslan kısa sürede onun evini geri almasına yardımcı olacak müttefiklerin arayışına bir yolculuğa çıkıyor.

Haikyuu!!

10 numaralı formasıyla smaçör Hinata Shoyou 1.62’lik boyuyla takımın en kısa oyuncularından biridir bu yüzden rakipleri maçlarda onu pek ciddiye almazlar lakin Hinata kısa boyuna rağmen herkesten daha yükseğe zıplayarak dikkatleri üzerine çeker. Bu durum onu takımın en büyük yemi haline getirir. 9 numaralı formasıyla pasör Kageyama Tobio eski takımında ”Kral” olarak tanınır, bu lakap lider olduğu için değil aksine aşırı bencil olduğu için takım arkadaşları tarafından kullanılmaktadır. Kageyama bu lakabı ve kişiliğini yeni takım arkadaşlarının yardımıyla değiştirmeye çalışacaktır. Hinata‘nın yüksek zıplayışları,Kageyama‘nın nokta atışları ve diğer takım oyuncularının yardımıyla Karasuno takımı birinciliği hedeflemektedir.

Kuroko No Basuke

Orta okullar arası basketbol turnuvasında, 10 yılda bir geldiği söylenen efsane bir basketbol takımı vardır. Teiko Orta Okulu isimli bu takım beş kişilik basketbol dahilerinden oluşmaktadır ve kimse onlarla baş edememektedir. “Mucize Nesil” olarak bahsedilen bu gençler orta okul dönemi bitince ayrılmış ve her birisi başka okullara gitmiştir. Beş kişilik yıldız grubunda bir de gölge adıyla bilinen ve kimsenin tanımadığı, sadece söylentilerde yer alan bir oyuncu daha vardır. İsmi Kuroko Tetsuya olan bu oyuncu diğerlerinin aksine basketbolda hiç de ünlü olmayan Seirin Lisesi‘ne gitmeyi tercih eder. Mucize Nesil‘in oyun tarzından sonra basketboldan nefret eden Kuroko, basketbolun takım oyunu olduğunu ve kazanmaktan çok takım arkadaşlarınla birlikte eğlenmenin esas amaç olduğunu Mucize Nesil‘e kanıtlamak için Seirin Basketbol Takımı‘na katılır. Kuroko‘nun en büyük özelliği hiç dikkat çekmemesidir. Sahada varlığı yok olan Kuroko, bu sayede istediği şekilde pas atabilmektedir. Kendisi gibi takıma yeni katılan Kagami Taiga‘da aradığı takım ruhunu hisseden Kuroko, artık Mucize Nesil‘e birlikte meydan okuyacağı takım arkadaşını bulmuştur. Zamanla Seirin Lisesi‘nin diğer takım üyelerininde çeşitli yetenekleri ortaya çıkınca Kuroko basketbolu yeniden sevmeye başlayacaktır. Geriye sadece “Kuroko’nun Basketbol Tarzını” Mucize Nesil‘e kanıtlamak için turnuvalara katılmak kalmıştır.

Nanatsu no Taizai

Avrupa Orta Çağlarına benzer bir dünyada, Britannia’nın Kutsal Şövalyeleri tarafından saygı duyulan ve saygı duyulan korkular, Britannia ve krallıklarını korumak için son derece güçlü bir sihir kullanırlar. Ancak, Knights’ın küçük bir alt kümesinin sözde vatanlarına ihanet ettiği ve Liones hükümdarını devirmek için yoldaşlarına karşı bıçaklarını çevirdiği iddia edildi. Kutsal Şövalyeler tarafından yenildiler, ancak söylentiler “Yedi Ölümcül Günah” olarak adlandırılan bu efsanevi şövalyelerin hâlâ hayatta olduklarını iddia etmeye devam etti. On yıl sonra, Kutsal Şövalyeler kendileri bir darbenin sahnelerini yaptılar ve böylece Aslan Krallığı’nın yeni, zalim yöneticileri oldular.

Initial D: Final Stage

Eyaletteki her yarış takımını yendikten sonra, her şey bir son yarışa iner. Takumi Fujiwara bir yarışı hiç kaybetmedi, ancak rakibi de AE86 kullanıyorsa, AE86’nın savaşa dönüşüyor. D Projesi, İlk D’nin son ve en zor yarışında başarılı olacak mı?

Diamond No Ace

Eijun Sawamura Beysbol’a oldukça tutkulu bir öğrencidir fakat okulu turnuvalara katılacak kadar başarılı bir okul değildir. Tek hayali arkadaşlarıyla birlikte iyi bir liseye gidip doyana kadar Beysbol oynamaktır. Bir gün yine arkadaşlarıyla maç yaparken ünlü bir yetenek avcısı ve antrenör tarafından keşfedilir ve onun takımına davet edilir. Başlarda arkadaşları sebebiyle ayrılmak istemese de koşullar onu teklifi kabul etmeye iter. Yeni takımına katıldığında bambaşka bir dünyaya adım attığının farkına varır. Takımda Bitter olarak görev yapan Kazuya Miyuki‘ye hayran olur. Artık o ekiple beraber maceralarına başlayacaktır.

Kaichou Wa Maid Sama

 

Ayuzawa Misaki babası tarafından terk edilir. Çocuk yaşta ailesinin sorumluluğunu üzerine almak zorunda kalan Misaki erkeklerden nefret eder. Annesi ve küçük kız kardeşi ile birlikte eski bir evde yaşamını sürdürür. Erkeklerden nefret eden Misaki ekonomik koşullar nedeniyle daha önceden erkek lisesi olan fakat sonradan karma liseye çevrilen Seiga Lisesi‘ne kaydolmak zorunda kalır. Bu lise de kız oranı çok azdır. Misaki bu liseye daha çok kız öğrenci kazandırmak için liseyi adam etmeye karar verir. Çok çalışır ve Seiga Lisesi‘nin öğrenci konseyi başkanı olur. Fakat bu erkeklerden nefret eden feminist başkan Misaki‘nin küçük bir sırrı vardır. Fakir oldukları için okuldan sonraları bir Maid Cafe‘de çalışmaktadır. Maid Cafe erkeklerin hizmetçi fantazilerine göre konseptini ayarlayan bir Cafe’dir. Erkelerden nefret eden Misaki‘nin bu tarz bir cafe de çalıştığını okulun yakışıklı ve havalı genci Takumi Usui öğrenirse ne olur peki ?

Guilty Crown

2039. “Apocalypse Virus” un patlak vermesinden on yıl sonra, “Kayıp Noel” olarak kabul edilen bir olay, bir zamanlar gururlu ulus düzeni yeniden düzenlemeye adanmış bağımsız bir askeri güç olan GHQ’nun egemenliği altına girdi. Ünlü Gai Tsutsugami liderliğindeki bir gerilla grubu olan Cenaze Salonu, özgürlük savaşçıları olarak hareket ediyor ve GHQ’nun acımasız despotizmine karşı tek direniş sunuyor. Cenaze Salonu’nun önemli bir üyesi olan Inori Yuzuriha, çok önemli bir operasyon sırasında zayıf ve dayanılmaz Shuu Ouma’ya giriyor, bu da “Kralların Gücü” nü elde etmesine neden oluyor – bu da bir kişinin kişiliğinin tezahürlerini ortaya çıkarmasına izin veren bir yetenek. veya “boşluklar”. Artık GHQ’yla mücadelede isteksiz bir katılımcı olan Shuu, Japonya’yı bir kez olsun geri almaya yardım etmek için yeni gücünü kontrol etmeyi öğrenmelidir.

Orange

Naho Takamiya‘nın ortaokul 2. sınıfının ilk gününde huzursuz bir başlangıç yapar. Geç saatler uyandıktan sonra garip bir mektup alır. Bununla birlikte, mektubun kendisinin 10 yıl sonraki halinden gönderildiğini fark eder. İlk bakışta Naho nota şüpheliydi; Ancak, açıklanan birkaç olaya tanık olduktan sonra, mektubun gerçekte 26 yaşındaki benliğinden olduğunu fark eder. Not, Naho‘nun gelecek hayatının pişmanlıkla dolu olduğunu ve gençlerin geçmişteki hataları düzeltebilmelerini umduğunu anlatır. Mektup ayrıca yeni transfer öğrencisi Kakeru Naruse‘yi yakından takip etmesi konusunda uyarıyordur. Naho, Kakeru gelecekte olmadığı için onunla ilgili kararlar almak için özellikle dikkatli olmalıdır.Mektubu rehberi olarak Naho şimdi bir kez daha pişman olmaya başlamadan önce Kakeru‘yu korumaya yetkilidir.

Deadman Wonderland

Japonya‘da 10 yıl önce büyük bir deprem meydana gelir. Tokyo inanılmaz derecede hasar görmüştür. Destek sağlamak adına özel bir hapishane açılır. İsmi Deadman Wonderland olan bu hapishanede mahkumlar ziyarete gelen misafirleri eğlendirmek zorundadır. Ganta,Deadman Wonderland‘ı sınıf arkadaşlarıyla birlikte ziyaret edecek bir orta okul öğrencisidir. Gezi için heyecanlı olan Ganta , sınıfta otururken pencerede kırmızılara bürünmüş bir adam görür. Bu kırmızılı adam bütün sınıf arkadaşlarını öldürür ve Ganta‘nın içine bir kristal yerleştirerek ortadan kaybolur. Bir kaç gün sonra gözünü açtığında hastanede olduğunu fark eden Ganta, suçun üzerine yıkılmasıyla şok geçirir. Ne dese de karşıdakileri inandıramayanGanta‘da Deadman Wonderland’a gönderilen suçlulardan birisi olur.  Dışarıdan eğlence merkezi gibi görünen bu yerde aslında vahşet yaşanmaktadır. İşin kötüsü kırmızılı adam da buradadır.

Kingdom

Çin’in Savaşan Devletler dönemi, toprakları 500 yıldır çürüten öfkeli bir ejderha, birçok krallığın yükseldiğini ve düştüğünü gördü ve gelecek krallar ve generallerin üstünlük için savaşmalarını sağladı. Sonunda, yedi güçlü devlet, sonsuz savaş döngüsünden doğdu. Qin krallığında, savaştan yetim kalan bir köle olan Xin Li, bir gün, Göklerin Büyük bir generali haline gelen gururlu rüyasını paylaşan dost köle ve en iyi arkadaşı Piao ile kuvvetlice eğitilir. Bununla birlikte, Piao, kralın bir rehinesi tarafından kraliyet sarayında çalışmaya başladığında, aniden ikiye ayrılmaya zorlandı. Şiddetli bir darbe başladıktan sonra Piao, Çin’in genç kralı olan Zheng Ying ile Piao’ya çarpıcı bir benzerlik taşıyan bir toplantıya götürecek olan bir misyonla Xin’e geri döndü. Krallık, Çin’in tarihinin büyük kanlı sayfalarına ilk adımlarını attığı sırada Xin’i takip ediyor. Tarihi Yedi Savaşan Devletler’in Büyük General’i olma yolundaki uzun yolculuğuna karşı kendi yolunu görmesi gerekir.

Toradora

Ryuuji Takasu çok kibar ve saygılı bir genç olmasına rağmen dış görünüşü yüzünden sürekli insanlar tarafından yanlış anlaşılır. Sert ve kavgacı birisi zannedilir. Taiga Aisaka ise küçük,sevimli ve oyuncak gibi görünümüne rağmen oldukça asabi ve kavgacıdır. Bir gün kazara bu ikilinin yolları kesişir. Kavgayla başlayan arkadaşlıkları komşu olduklarını da öğrenince iyice ilerler. Başkalarına aşık olan bu ikili aşk konusunda birbirine yardımcı olmaya karar verir. Peki her şey umdukları gibi gidecek midir ?

Natsume Yuujinchou

Pek çok on beş yaşındaki erkek, kızlarla ilgili sırlar barındırırken, Takashi Natsume, youkai’yi içeren garip ve dehşetli bir sırra sahiptir. Natsume, yakında ölen büyükannesi Reiko‘nun kendisinin kontrolü altında tuttuğu ruhların adlarını içeren Yuujinchou ya da “Friends of Book” adlı kitabın varlığını keşfeder. Şimdi Natsume‘in elindeki kitap kendisine de ruhları hapsetme gücü veriyor. Bu yüzden bu öfkeli varlıklar, bir şekilde özgürlüklerine kavuşma umuduyla kendisini kandırıyorlar. Anne-baba ve sevecen bir ev olmadan,sürekli yalnız yaşamak zorunda kalan Natsume sürekli düşmanca, acımasız youkai tarafından avlanmayla yaşamak zorundadır. Bununla birlikte, onun tek arkadaşı, Madara kendini onun koruması ilan eden biridir. Sevgiyle Nyanko-sensei olarak anılan Madara, çocuğa yapışmak için kendi gerekçelerine sahip gizemli, pint boyutlu bir kedi ruhudur.

Claymore 

“Youma” olarak bilinen insan bedenine susamış bir utanç verici şeytan, Raki’nin köyüne geldiğinde, gümüş gözleri olan yalnız bir kadın, sırtında sadece bir kılıçla şehre yürür. O, bu canavarları yok etmenin açık bir amacı olan yarı insan ve yarı-youma olarak üretilen bir “Claymore” dur. Raki’nin ailesi öldükten sonra, Claymore hayatını kurtarır, ancak daha sonra evinden kovulur. Başka hiçbir yerde olmayan Raki, Clare olarak bilinen Claymore’u bulur ve yolculuğunda onu takip etmeye karar verir. Parka kasabadan şehre seyahat ederken, yol boyunca youma yenilmekte, Clare’in organizasyonu ve diğer savaşçıları daha fazla ışık almaktadır. Her kasaba temizlendi ve her şeytan yok edildi, Clare, Claymore olmayı seçtiğinden beri Clare’in intikam peşinde koştuğu youma daha da yaklaştı.

Onihei

“Devil” in bıçak sanatı, barışçıl bir Edo’yu tehdit eden kötülüklere çarptı! Heizou Hasegawa, suça ve kundaklamaya karşı başöron rolünü üstlendi! Tenmei döneminin kalbi olan 1783 yılında Hasegawa, bölgedeki güvenliği sürdürmekle görevli departmanın müdür yardımcılığına getirerek, en hurafeli hırsız ve suçluları bastırdı; büyük bir ihtimalle korkulan ve Devil Heizou olarak tanınan bir kişi …

Sukitte Ii na yo

Mei Tachibana bir zamanlar arkadaşlarıyla takılmaktan hoşlanan sıradan bir kızdı. Fakat travmatik bir olaydan sonra sözde arkadaşlarının hepsi aniden sırtını döndü ve Mei‘nin arkadaşlık fikri sonsuza dek değişti. Kendini aynı korkunç deneyimi tekrar yaşamaktan alıkoymak için mümkün olduğunca insanlardan uzak durmaya ve ideal olarak asla bir daha asla arkadaş olmama kararı aldı. Bu taktik, mevcut lise hayatında nispeten iyi çalışır ve aklından hiç kasvetli ve tuhaf olarak düşünceler geçmez. Bununla birlikte, lisesinde en popüler çocuklardan biri olan Yamato Kurosawa onun içten içe dönük duruşunu sarsar ve seçimlerinin gerçekten doğru olup olmadığı sorusunu gündeme getirir. Yamato onu diğerlerinin yaptığı gibi görmezden gelmez, onunla arkadaş olmaya çalışır. İlişkileri yavaşça geliştikçe ve umulmadık bir öpücükle işaretlendiğinde, Mei, Yamato‘ya yönelik gerçek hislerini ifade etmek için bu yeni yaşam tarzına uyum sağlamak zorundadır. Sukitte Ii na yo. Gelişmekte olan ilişkilerini ve sık karşılaşılan anlaşmazlıklarını izleyerek, “Seni seviyorum” diyebilmenin ne kadar zor olduğuna dair bir anime.

Lovely Complex 

172 cm boyunda Risa Koizumi ve 156 cm boyunda ki Atsushi Ootani sürekli kavga eden ve okulda “All Hanshin Kyojin” lakabıyla tanınan iki sınıf arkadaşıdır. Sürekli kavga etmeleri ve aralarında ki boy farkı yüzünden insanlar onlara bu ismi takmıştır. Ortalama bir Japon kızına göre boyu çok uzun olan Risa erkek arkadaş bulmakta oldukça zorlanır. Aynı şey oldukça kısa olan Ootani için de geçerlidir.  Bu komedi ikilisi iki farklı kişiden hoşlanmaktadırlar ve birbirlerine onları ayarlamak için yardım etmeye karar verirler. Fakat yakınlaştıkça duygular değişmeye başlar tabi ????

 

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın