Shingeki no Kyojin Manga Final Tarihi Açıklandı. Kodansha Salı günü Hajime Isayama’nın 11 buçuk yıllık serileştirmenin ardından 9 Nisan’da Kodansha’nın Bessatsu Shōnen Magazine’in Mayıs sayısında manganın sona erdireceğini duyurdu. Manganın 34. ve son cildi 9 Haziran’da satışa sunulacak.

Https hypebeast. Com image 2018 11 attack on titan ending revealed 00 - shingeki no kyojin manga final tarihi açıklandı - figurex anime haber

Shingeki no Kyojin Manga Final İçin Daha Önce Ne Demişti?

Isayama, sekiz yıldan beri mangayı üç yıl sonra bitireceğini söylediğini, ancak şimdi söz verdiği gibi mangayı nihayet bitirebileceğini belirtti. Manganın uzunluğunun editörler tarafından uzatılmadığını, bunun yerine “ne zaman bitecek?” Sorusunun sorulduğunu vurguladı. Hayranların sonuna kadar manganın tadını çıkarmaya devam etmelerini umuduğu ve finale kadar elinden gelenin en iyisini yapmaya söz verdiğini açıkladı.

Kodansha ayrıca manganın sonucu için birçok projenin hazırlandığını ve manganın dünya çapında 100 milyondan fazla kopyasının bulunduğunu belirtti. Isayama Kasım ayında manganın tamamlanmasına% 1 ila% 2 kaldığını bildirdi.Isayama mangayı 2009 yılında Kodansha’nın Bessatsu Shōnen Magazine’de piyasaya sürdü. Kodansha Comics, mangayı İngilizce olarak dijital ve basılı olarak yayınlıyor ve 32. cildi 22 Aralık’ta yayınladı. Isayama, Kasım 2018’de MBS belgesel programı Jōnetsu Tairiku’da manga serisinin son paneli için kaba düzen taslağının ön izlemesini yaptı ve Aralık 2019’da mangayı 2020’de bitirmeyi hedeflediğini belirtmişti.

Mangaya dayanan ilk televizyon anime sezonu Nisan 2013’te, ikinci sezon ise Nisan 2017’de gösterime girdi. Üçüncü sezonun ilk bölümü Temmuz 2018’de ve ikinci yarısı Japonya’da Nisan 2019’da NHK General kanalında prömiyer yaptı. Titan’a Saldırı Final Sezonu 7 Aralık’ta NHK’da gösterime girdi ve 16 bölüm sürecek.

Daha fazla haber için BURAYA ve detaylı bilgi için BURAYA tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın