#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Sarazanmai Anime Tanıtım Videosu Yayınlandı

Sarazanmai Anime için resmi Youtube kanalı bir tanıtım videosu yayınladı. Kunihiko Ikuhara’nın orijinal televizyon anime projesi Sarazanmai’nin resmi YouTube kanalı, Cuma günü beşinci ve son “bağlantılı tanıtım videosunu” yayınlamaya başladı. Beşinci karakter, daha önce ilan edilmiş olan Mabu’ydu.

Resmi Twitter hesabı da yeni bir görsel ve anime kadrosu ve kadrosunu ortaya çıkardı. Döküm içerir (Not: İsim okumaları onaylanmadı):

Ayumu Murase – Kazuki Yasaka
Kouki Uchiyama – Yū Kuji
Shun Horie – Enta Jinnouchi
Junichi Suwabe – Keppi
Mamoru Miyano – Reo Shinsei
Yoshimasa Hosoya – Mabu Akutsu

Ikuhara seriyi yönetiyor ve Teruko Utsumi ile birlikte anime senaryosunu da yazıyor. Nobuyuki Takeuchi (Fireworks) baş yönetmen olarak görev yapmaktadır. Migi özgün karakter tasarımlarını sunuyor ve Kayoko Ishikawa animasyon tasarımlarını uyarlıyor ve baş animasyon yönetmeni olarak hizmet veriyor. Katsunori Shibata (Penguindrum) ve Maimu Matsushima kavramsal tasarıma sahiptir. Ayaka Fujii (FLCL Alternative, Kill la Kill), Studio Pablo ve Yukari Hashimoto (Penguindrum, Yuri Kuma Arashi) ile anime müziklerini besteliyor.

Daha önce de duyurulduğu gibi, MAPPA ((Yuri!!! on Ice, In This Corner of the World, Rage of Bahamut Genesis) ve Lapin Track (Yuri Kuma Arashi) animeyi üretiyor. “Ikunirappa” orijinal hikaye ortaya konacak; İkuhara’nın önceki Yuri Kuma Arashi anime’ının orijinal hikayesi de benzer şekilde “Ikunigomamonaka” ya atandı.

Illustrator Aşağıdaki iki karakter, bir polis ekibi olan ve gösterinin planının anahtarı olan Reo ve Mabu’dur.

22 Mayıs’ta Gentosha’nın Rutile dergisi tarafından başlatılan, Fueo ve Sarazanmai (Reo ve Mabu: Biz Sarazanmai) adında bir yan mangası da var. Gentosha, tek sayılı aylarda Rutile’ı yayınlıyor. Kız kardeşi web sitesi “Rutile Sweet” mangaları çift sayılı aylarda yayınlıyor. Misaki Saitō manga çiziyor (aşağıda izlenen manga görüntüsü). Spinoff, Reo ve Mabu’nun içgüdüsel günlük hayatını körükleyen, anime’a bağlanan “başka bir hikaye” anlatır.

İkuhara belki de en iyi, kendisi, yazar Yoji Enokido, animatör ve karakter tasarımcısı Hasegawa Shinya, manga yaratıcısı Chiho Saitō’den oluşan Be-PaPas yaratıcı grubuyla birlikte yarattığı 1997 serisi olan Devrimci Kız Utena adlı anime’nin yönetmeni olarak bilinir ve yapımcı Yūichirō Oguro. Devrimci Kız Utena’dan önce, Sailor Moon R, S ve SuperS’i yönettiği Toei Animation’da çalıştı. Devrimci Kız Utena’dan sonra, 2011’de Mawaru Penguindrum’a kadar başka bir anime dizisini yönetmedi. Şimdiye kadar, en son yönetmenlik çalışması 2015 yılında Yuri Kuma Arashi idi.

Sarazanmai Konusu

Konusu tam olarak açıklanmayan anime için tanıtımlarda şöyle bir yazı yazıyor :

Örneğin, her şey gitseydi, dünya boşalırdı.
Ben bir yalan mıyım, dünya bir yalan mı, yalan mıyız?
O nehri geç. Çünkü asla geri dönemezsiniz.

Doğru bir şey söyleyeceğim.
Bağlandın ama yalnızsın.
Bağlandık.
Ama bu nahoş.
Ama bu istenen.
Örneğin, her şey geçse ve dünya boş olsa bile … Bu bağı korumak istiyorum.
Güçlü arzusu olan kim?

Gitmesine izin verme, hayatı arzula.

Serinin Youtube kanalı için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

0

Anime Mobil (Telefon) Duvar Kağıtları – Mobil Wallpapers 1080×1920

Kristine Cashore – Yedi Krallık Üçlemesi Kitap İncelemesi