Anime Haber

Saezuru Tori wa Habatakanai Yaoi Anime İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

680083

Saezuru Tori wa Habatakanai Yaoi Manga İçin Anime Geliyor. Yuri!!! on Ice, Banana Fish bölüm yönetmeni Kaori Makita, GRIZZLY için kış filmini yönetecek. Fuji TV’nin yeni Blue Lynx boy-love anime etiketiyle Cuma günü yaptığı açıklama da, Kou Yoneda’nın Saezuru Tori wa Habatakanai mangasının Saezuru Tori wa Habatakanai – The Clouds Gather adlı bir anime film uyarlamasını çekileceğini açıkladı. Film bu kış yayınlanacak. Filmin web sitesinde ayrıca bir tanıtım videosu ve görsel yayınlandı.

Kaori Makita (Yuri!!! on Ice, Banana Fish bölüm yönetmeni) filmi GRIZZLY (Yarichin Bitch-bu) ile birlikte çekecek. Hiroshi Seko (Banana Fish, Mob Psycho 100 II) senaryoyu yazacak. Piyano trio grubu H ZETTRIO müziği besteleyecek.

Saezuru Tori wa Habatakanai Konusu

Cinsel mazoşist yakuza patronu Yashiro, başkalarına kolayca ısınacak türden biri değildir. Ancak, yeni işe alınan koruması olan Chikara Doumeki ilgisini çektiği zaman, astlarına el sürmeme politikasını yeniden ele alır. Yashiro’nun bütün davetkar girişimleri başarısız olur.Nedenini merak ederken Doumeki’nin yakuza dünyasında olmasının gerekçelerini öğrenir.

Dizi Taiyoh Tosho’nun Hertz ve ihr HertZ dergilerinde yayınlandı ve Tarusuke Shingaki ve Wairou Hatano ile Yashiro ve Dohmeki gibi drama CD’lerine ilham verdi. Taiyoh Tosho, manga’nın beşinci derlenmiş kitap sayısını Kasım 2017’de yayınladı ve altıncı cilt 1 Mayıs’ta yayınladı. Digital Manga Publishing, manganın Mart 2017’de üçüncü sesini yayımladı.

Digital Manga ayrıca, 2010 yılında Yoneda’nın boys-love mangasını, Dōshitemo Furetakunai ve  Soredemo, Yasashii Koi wo Suru mangalarını da yayınlamıştı . Animate USA, 2012’de Amazon’un Kindle e-kitap mağazasında Yoneda’nın boys-love manga Kanjou Spectrum’u piyasaya sundu. Viz Media’nın SuBLime erkek aşkı baskısı, Yoneda’nın NightS mangasını yayınlıyor.

Manga ve animenin resmi web sitesi için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın