Öncelikle selamlar, sevdiği anime karakteri öldüğü için büyük bir yasta olan anime hayranları sizler de hoş geldiniz! Bugün sizlerin içine biraz da olsa su serpmek için geldim. Bugün sizlere başlıkta da gördüğünüz gibi Rent-A-Girlfriend animesinin yeni haberi ile geldim.
Derin bir nefes alın çünkü bu çok eğlenceli bir yolculuk olacak.


 

IMG 20200925 230539 - Rent-A-Girlfriend Animesinin 2. Sezonu mu?! - Figurex Anime Haber

 


Çıktığından kısa bir süre sonra büyük bir izleyici ve hayran kitlesine sahip olan Rent-A-Girlfriend 12 bölümlük serüveni bitirdiğini düşündük. Ama animenin son bölümü yayınlanması ile bu düşüncemiz tam anlamı ile değişti.

Cumartesi günü animenin son bölümü yayınlamasıyla animenin yeni sezonun yayınlanacağı yönünde büyük işaretler aldık. Tabi, bunun sonucunda insanların aklında yeni sezon için birçok fikir atmasına neden oldu. Bu olaydan sonra tabi herkesin aklında tek bir soru vardı:

“Yeni sezon için neler planlıyorlar? fragman ne zaman gelecek acaba? veya bu sefer neler olacak?” gibi sorularla içimizi yeyip bitirdik ama sonunda kendine ait web sitesinde tüm hayranları mutlu eden bir olay yaşandı! Bunu kelimelere dökmeye gerek yok bence en iyisi arkanıza yaslanın ve yeni sezon için hazırlanmış fragmanın keyfini çıkartın.Fragman her ne kadar yeni sezon hakkında bizlere pek fazla bilgi vermese de en azından büyük bir şeyin habercisi olmayı başardı diyebiliriz.
Evet, geldik bomba soruya: “Bu animeyi izlemeyen/duymayan var mı?” umarım yoktur. Ama varsa hala geç değil. Bir an önce ekran başına geçin ve izlemeye geçmeden önce ben sizlere kısaca hikayesinden bahsedeyim:


Rent a GF 1 - Rent-A-Girlfriend Animesinin 2. Sezonu mu?! - Figurex Anime Haber

Rent-A-Girlfriend Konusu

Her şey üniversite 1’e giden Kazuya’nın kızlar arasında popüler ve adından söz ettiren bir erkek olması ile başlar. Bu çekinik dostumuz ilk denemesi çok kısa süre tabi hayalleri de suya düşer… Bunun acısını yaşayan Kazuya’nın karşısına Diamonds adında para karşılığında sizin sahte kız arkadaşınız olan kızların olduğu bir uygulama ile karşılaşır.
İlk denemesinde bir boşluğa düşen Kazuya, uygulamanın en güzel kızını bırakmamayı hedefler…

Ha bu arada anime ilgini çekip daha detaylı bilgi için Buraya gelmen yeterli!

tenor 1 - Rent-A-Girlfriend Animesinin 2. Sezonu mu?! - Figurex Anime Haber

Sonlara doğru yaklaşırken bu animede emeği geçen büyük isimleri söylemeden geçmek çok ayıp olur. Gelen hep beraber şu isimlere bakalım…

Kazuomi Koga (Rainy Cocoa, Welcome to Rainy Color gibi animelerden bildiğimiz) animeyi TMS Entertainment’ta yönetti ve Mitsutaka Hirota (Anime-Gataris, Nanbaka, The Prince of Tennis II) dizinin senaryosunu yönetti. Kanna Hirayama karakterleri tasarımı yaparken ve HYADAIN ise müziği besteledi.

Bugünlük anime haber tanıtımın sonunda geldik. Umarım öğretici ve bilgilendirici olmuştur. Bir hata yaptıysam şimdiden özür dilerim. Eğer bunu yorumlar kısmında belirtirseniz çok mutlu olurum. Bunun gibi birçok anime haberine ulaşmak için Buraya veya kullandığım kaynağa ulaşmak için Buraya tıklamanız yeterli. Şimdiden herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın