Öncelikle selamlar, evlerinde anime dışında başka bir şey izleyince şaşıran anime hayranları sizler de hoş geldiniz! Bugün sizlere belki bir çoğumuzun izleyip eğlendiği Uzaki-chan wa Asobitai! animesi için yeni haberler var. Gelin hep beraber yeni maceralara çıkalım…

Uzaki chan season 2 anime announcement 693x1024 1 - uzaki-chan wa asobitai! Animesi yeni sezon haberleri! - figurex anime haber
Uzaki-chan wa Asobitai! Animesi Yeni Sezon Haberleri! 3

2020 Temmuz ayında bizlere güneş gibi doğan Uzaki-chan wa Asobitai! bizleri o günkü sıkıntımızdan uzaklaştırıp biraz da olsa yüzümüzü güldürmesiyle bildik. Şimdi ise bizleri bir sezon daha bekliyor.

Pek bu yeni sezonda bizleri neler bekliyor veya ne izleyeceğiz gibi sorunlarınız olabilir. Bunları biz de soruyoruz ama şuanda elimizde net bir bilgi olmamakla birlikte fragman da bizlere bir şeyler anlatmıyor. Tek bildiğimiz şey sadece bu yeni sezonun da en az ilk sezon ki gibi eğlenceli ve neşeli geçmesidir.

O zaman hazırsanız, işte karşınızda Uzaki-chan wa Asobitai! animesinin yeni sezon için hazırlanmış olduğu fragman:

Fragmanını da gördüğümüz yapımı hala duymayan var mı? Tamam tamam aramızda hala bu anime hakkında bir bilgisi olmayan insanlar var gibi… Bir yere gitmenize gerek yok çünkü cevap zaten burada!

Uzaki-chan wa Asobitai! Konusu

Uzaki chan anime pv - uzaki-chan wa asobitai! Animesi yeni sezon haberleri! - figurex anime haber
Uzaki-chan wa Asobitai! Animesi Yeni Sezon Haberleri! 4

Hikayemizin konusu; iki zıt kutuplara sahip insanın aralarında yaşadıkları traji komedi ilişkileri. Bir tarafta Sakurai Shinichi, kendisi daha çok sessiz sakin ve kendi halinde huzurun peşinden koşan bir öğrencidir. Ama diğer yanda ise şamata ve goy goyun vücut bulmuş hali Uzaki Hana’nın Sakurai için başka planları vardır.

Sakurai’nin huzuru kovalaması ve Uzaki’nin ise bu yolculukta hep çelme takan rolü oynaması bu ikilinin arasında güzel ilişkinin basamakları olmuştur.

Son sözlere yaklaşırken bu yapımda adı geçmiş büyük isimleri söylemeden geçmek ayıp olurdu.
Kazuya Miura (Kemono Michi: Rise Up, DRAMAtical Murder) ENGI’deki (Kemono Michi: Rise Up) ilk anime sezonunu yönetti. Takashi Aoshima ise animenin senaryo kısmını denetlerken Manabu Kurihara (Kemono Michi: Rise Up ) karakterleri tasarımında kendine bir yer buldu.

Bugünlük anime haber tanıtımın sonunda geldik. Umarım öğretici ve bilgilendirici olmuştur. Bir hata yaptıysam şimdiden özür dilerim. Eğer bunu yorumlar kısmında belirtirseniz çok mutlu olurum. Bunun gibi birçok anime haberine ulaşmak için Buraya veya kullandığım kaynağa ulaşmak için Buraya tıklamanız yeterli. Şimdiden herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!

Back to list

Bir cevap yazın