Psycho Pass Sezon 3 Ekim 2019’da yayınlanacak. Perşembe günü yapılan “Fuji TV Anime Dizisi Basın Toplantısı 2019” etkinliği, Psycho-Pass serisinin üçüncü televizyon anime sezonu olan Psycho-Pass 3’ün, Fuji TV’nin Noitamina programlama bloğun da Ekim ayında prömiyeri yapılacağını duyurdu.

Anime, Yuta Kaji’yi Arata Shindō ve Yūichi Nakamura olarak Kei Mikhail Ignatov olarak oynayacak. Naoyoshi Shiotani, Production I. G’deki seriyi yönetmeye geri dönüyor ve manga yaratıcısı Akira Amano orijinal karakter tasarımcısı olarak geri dönüyor.

Orijinal Psycho-Pass anime 2012 yılında prömiyer yaptı ve 22 bölüm olarak yayınlandı. 11 bölümlü Psycho-Pass 2 televizyon anime dizisi daha sonra Ekim 2014’te gösterime girdi ve Psycho-Pass filmi Japonya’da Ocak 2015’te başladı. Funimation, her üç anime’yi de ev videosunda yayınladı.

Bu franchise ayrıca, yeni yayınlanan üç filmli Psycho-Pass SS veya Psycho-Pass:Sinners of the System project da içeriyor. İlk film, Psiko-Pass: Sinners of the System project. 1 Tsumi to Batsu (Suç ve Ceza), Japonya’da 25 Ocak’ta vizyona girdi. İkinci film, Psychoo-Pass: Sinners of the System project. 2 İlk Guardian, başladı. 15 Şubat’ta Japonya’da. Psiko-Pass: Sinners of the System project .3 Onshū no Kanata ni (In the Realm Beyond Is ), 8 Mart Cuma günü Japonya’da vizyona girdi.

Bu franchise Psycho-Pass: Mandatory Happiness oyununun yanı sıra çeşitli manga uyarlamalarına ve spinoff mangalarına ilham verdi.

Haber kaynağı için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Bir cevap yazın