Çocukluğumuzun televizyon dizisi Power Rangers şimdi de telefonlarımıza geliyor. Eski nesil bilir sabahları erkenden kalkıp televizyonun başına geçerdik ve izlerdik. Sonra da anne babamızdan neden sabahın köründe televizyon izliyorsun diye bir ton azar işitirdik. Kızsalarda biz genede kalkıp izlerdik. Güzel zamanlardı. Şimdiki nesil o heyecan hissini bilmiyor. Yazık.

Neyse konumuza dönelim. Başlıkta da dediğim gibi Power Rangers: All Stars telefon oyunu geliyor.

Power rangers all stars 03 - power rangers: all stars telefon oyunu geliyor - figurex oyun haberleri

Öncelikle belirteyim oyunun kullanıcıları ön kayıt sıralarına göre oyun içi ödül alacaklarmış.

Oyun 26 Nisan’da Avustralya, Yeni Zellanda ve Filipinler’de IOS ve Android cihazlar için ön kayıt başlatıldı. Nasıl yapılır diye sormayın bilmiyorum. Bende denedim ama bulamadım.

Oyunda oyuncular çeşitli Power Rangers sezonlarında Rangersları toplayabilecek ve bir takım oluşturabilecek. Oyunda megazorslar ve zindanlar da bulunuyor. Yaşasın Megazors’larda olacak. Onlara bayılıyorum. Gerçek olsalardı bir tanesine binebilmek için her şeyi verirdim. Oyunlar birbirleriyle 5’e 5 PVP’de birbirleri ile savaşabilirler. Harika! Bekle beni Power Rangers Mystic Force ben geliyorum.

Hasbro Mayıs ayında Power Rangers ve Saban Properties’den diğer markaları satın aldığını açıkladı. 2018’in son dönemlerinde tamamlanması beklenen anlaşma ile Hasbro Power Rangers‘ın bütün haklarını Saban Properties’den alacak.

Oyunun aynı zamanda iki tanede videosu da çıktı. Ben oyunu şimdiden beğendim. Umarım videoda gösterdikleri kadar güzel bir oyun olur.

https://youtu.be/hDPjjqshO-c

https://youtu.be/WQIeAVaGTog

About Aybike Keleş

İstanbul Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon öğrencisiyim. Anime izlemeyi ve kitap okumayı çok severim. Nightrose adlı adminim. Nickname'mim Cardfight Vanguard'daki bir karakterden geliyor. Oldukça güzel bir animedir tavsiye ederim.

Back to list

Bir cevap yazın