Anime Haber

Perfect World Manga 12. Ciltte Bitecek

Perfect World

Rie Aruga’nın Perfect World mangasının 11. derlenmiş kitap cildi Çarşamba günü manganın 12. ciltte biteceğini açıkladı.

Rie Aruga, Nisan 2019’da mangasının “son aşamasına” doğru ilerlediğini açıklamıştı.

Perfect World Manga

Perfect World Manga 12. Ciltte Bitecek

Kodansha Comics, mangayı dijital ve fiziksel olarak İngilizce olarak yayınlıyor ve hikayeyi şöyle anlatıyor:

26 yaşındaki Tsugumi Kawana, liseden ilk aşkı Itsuki Ayukawa ile bir mimarlık firması ile çalıştığı iç tasarım şirketi arasındaki buluşmada yeniden bir araya geliyor. Artık engelli olduğunu ve tekerlekli sandalyede olduğunu anlayana kadar kalbini parıldıyor. İlk başta tekerlekli sandalyedeki bir adamla çıkamayacağını hissediyor ama sonra duyguları değişmeye başlıyor …

Aruga, diziyi Şubat 2015’te Kiss dergisinde yayınladı. Manga, Nisan 2019’da Kodansha’nın 43. yıllık Manga Ödülleri’ne aday gösterildi.

Japonya’da Ekim 2018’de bir canlı aksiyon filmi uyarlaması gösterime girdi. Film 17.380.800 yen (yaklaşık 153.800 ABD Doları) kazandı ve açılış haftasında Japon gişesinde 4. sıraya yerleşti. Manganın bir canlı aksiyon dizisi uyarlaması Fuji TV ve Kansai TV’de Nisan 2019’da gösterime girdi.

Kaynak: Perfect World manga Cilt 11

Diğer anime haberleri için tıklayabilirsiniz.

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Bir cevap yazın