Merhaba sevgili anime aşıkları bugün nasılsınız! Umarım keyifler yerindedir çünkü sizlere yeniden sizi mutlu edecek ve biraz da neşelendirecek anime haberleri ile geldim. Bugünkü konumuz bir okulda geçen genç aşıkların romantizm komedi karışımı bir manganın yeni projesinden bahsedeyim. İşte karşınızda One Week Friends!

Mv5bytnim2e2mjqtytg2my00n2jjlthkmtytzda1n2uyyjuwymnixkeyxkfqcgdeqxvyntc3mdu1mtu@. V1 - one week friends mangası yurt dışından live-action projesi! - figurex anime haber
One Week Friends mangası Square Enix’in Gangan Joker dergisinde Eylül sayısı Cuma günü “Matcha Hazuki”nin yazmış olduğun genç ikilinin arasında geçen romantik komedi mangası için denizaşırı bir ülkeden live-action için teklif aldığını duyurdu. Dergi aynı zamanda da gelecek sayılarında bu haber hakkında daha fazla bilgi verileceğini de açıkladı.

One Week Friends

Yen Press, mangayı Kuzey Amerika’da İngilizce halinde yayınlıyor ve gelin hep beraber bu mangada geçen gençlerimiz hikayelerine bir bakalım…

Unnamed 1 - one week friends mangası yurt dışından live-action projesi! - figurex anime haber

Yuuki Hase, sınıfında her zaman yalnız ve sessiz duran ve kendinden fazla bahsetmeyen Kaori Fujimiya ile umutsuzca arkadaş olmaya çalışır. Her defasında ona yakın hissettiğinde ona bir sırrını söyler. Ama bir sorun vardır.
Bu ikilinin bir sorunu vardır. O da bu ikili her hafta hafızalarını kaybeder. Yuuki, onunla olabildiğince arkadaş olmak ister ve kendisinden emindir. Ancak bir haftalık arkadaş olmak ona nasıl bir acı vereceğine hazır mı..?

İşte manganın isminin neden One Week Friends olduğunu daha iyi anlamışsınızdır. Ne kadar da acıklı… Hazuki, bu mangayı 2012’de yazmaya başladı ve Ocak 2015’te sona erdirdi. Hazuki hayranlarına son bir jest yapıp Nisan 2015’te onlar için özel bir bölüm hazırladı.
Ishuukan1 - one week friends mangası yurt dışından live-action projesi! - figurex anime haber
 One Week Friends, aynı zamanda da 2014 yılında televizyonda gösterime giren bir animeye ve 2017 yılında ise live-action Japon filmine ilham verdi.
Crunchyroll, animeyi Japonya’da yayınlanırken diğer bölgelerde yayınladı. Sentai Filmworks ise animeyi Kuzey Amerika’da İngilizce olarak ev sahipliği yaptı.

Bugünlük anime haber tanıtımın sonunda geldik. Umarım öğretici ve bilgilendirici olmuştur. Bir hata yaptıysam şimdiden özür dilerim. Eğer bunu yorumlar kısmında belirtirseniz çok mutlu olurum. Bunun gibi birçok anime haberine ulaşmak için Buraya veya kullandığım kaynağa ulaşmak için Buraya tıklamanız yeterli. Şimdiden herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!

Bir cevap yazın