Anime Haber

One Punch Man Mangakasının Back To The Future Mangası İptal Edildi

Back To The Future Manga Yusuke Murata Bob

Back To The Future yani diğer adıyla Geleceğe Dönüş filmini hepimiz izlemişizdir. 1985 yapımı film dünya çapında üne sahip. One Punch Man Magakası Yuusuke Murata Back To The Future için manga çizmeyi planlamıştı ama proje iptal edildi.

Murata tasarlanan manganın harika olduğunu fakat editörlerin elinden geleni yapmasına rağmen bazı problemlerin çözülemediğini belirtti.

Murata aynı zamanda mangaya dair bir çok görsel paylaştı.

Özellikle paylaştığı resimler arasında Marty McFly, Emmett Brown, köpekleri Einstein  ve zaman makinası  DeLorean’ın taslakları yer aldı.

Murata mangayı Şubat ayında duyurmuştu. Senaryo yazarı Bob Gale manganın danışmanı olarak ayarlanmıştı. Hatta filmler de yer almayan bir hikayenin anlatılacağı kararlaştırılmıştı. Manganın ilk bölümünün ise Nisan ayında yayınlanması planlanmıştı.Hatta 1985 yapımı filme yönelik karakter tasarımlarıda yayınlanmıştı.

Back To The Future Detayları

Yönetmenliğini Robert Zemeckis’in üstlendiği filmin konusu 1985 yılında Hill Valley, California  de yaşayan bir lise öğrencisi olan Marty McFly’in etrafında şekilleniyor. Ustası Emmett Brown’ın rastgele yaptığı zaman makinesi deneylerinin bir tanesinin sonucunda 30 yıl öncesine 1955 yılına seyahat ediyor. Geçmişte ki anne ve babasıyla karşılaşan Marty geçmişteki sorunları çözüp geleceğe dönmenin yollarını arıyor ve film yaşadığı maceralar etrafında şekilleniyor.

Daha önce Viz Media Mangaka Murata’nın 37 bölümlük  Eyeshield 21  mangasını duyurmuştu.Manga 145 bölümlük bir anime serisine de konu olmuştu. Daha sonra One Punch Man mangası 2012 yılında duyuruldu. Anime seriside çekildi. Şu an hala Weekly Shounen Jump degisinde yayın hayatına devam ediyor.

Mangakanın Twitter adresine ulaşmak için buraya ve daha fazla haber için buraya tıklayınız.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın