Merhaba arkadaşlar. Bugün burada benimde merakla beklediğim Bloom Into You mangasının Ekim ayında animeye uyarlanacağını haber vermek için bulunuyorum. Normalde Yuri anime pek izlemem. Bu sevmediğim anlamına gelmez. Konusu güzel ise Yuri anime yada Yaoi anime olmasına bakmam direk izlerim. Ben öyle cinsiyet ayrımcılığı yapan biri değilim. Aaaaa gene konudan çok uzaklaştım. Sözde yeni gelecek olan ünlü bir Manganın uyarlaması olan Bloom Into You animesinin tanıtımını yapacaktım. Hep başka şeylere dalıp gidiyorum. Kusura bakmayın.

Anime hakkında konuşmaya başlamadan önce size mangayı tanıtayım.

81i0vaqcbrl - bloom into you mangası animeye uyarlanıyor! - figurex anime

Mangaka: Nio Nakatani

Tür: Romantik – Okul – Yuri – Shoujo Ai – Dram – Okul

Bölüm Sayısı: 44 + Devam Ediyor

Konusu: Koito Yuu shoujo manga seven ve aynı o mangalardaki gibi romantik bir itiraf bekleyen sıradan bir lise öğrencisidir. Lakin sınıf arkadaşı ona aynı hayalindeki gibi bir itirafta bulunsa da hiçbir şey hissetmez. Hayal kırıklığı ve kafa karışıklığı yaşayan Yuu lisede ne yapacağını bilemez. Bu yüzden Yuu öğrenci konseyi başkanı Nanami’den yardım ister.

Karakterleri göstermeden önce animenin posterlerini sizinle paylaşmak istiyorum. Oldukça güzel bir poster bence. Siz ne dersiniz?

1532673849 - bloom into you mangası animeye uyarlanıyor! - figurex anime

Sizi bilmem ama konusu benim ilgimi çekti. Şimdi de size karakterleri tanıtayım.

Yuu Koito = Yuki Takada

Koito. Yuu. Full. 2385053 - bloom into you mangası animeye uyarlanıyor! - figurex anime

 

Touka Nanami = Minako Kotobuki

1535351085 - bloom into you mangası animeye uyarlanıyor! - figurex anime

 

Sayaka Saeki = Ai Kayano

1535351110 - bloom into you mangası animeye uyarlanıyor! - figurex anime

 

Seiji Maki = Taichi İchikawa

1535351098 - bloom into you mangası animeye uyarlanıyor! - figurex anime

 

Ben anime karakterlerinin çizimlerini falan baya beğendim. Animedeki diğer karakterlerin resimleri hala belli olmadı. Yani size gösterebileceğim sadece bu dördü.

Anime’nin trailer’ı nı da şöyle koyayım.

https://www.youtube.com/watch?v=Zya9KMh6A00

Animenin yönetmeni de Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatterunda animesinden tanıdığımız Makoto Kato. Kompozisyon ve senaryoda Hibike Euphonium’dan tanıdığımız Hanada Jukki. Animasyonda ise Re:Cretors’dan tanıdığımız TROYCA görev alacak. Aniğme şimdiden buram buram kalite mi kokuyor yoksa benim burnumda bir sorun mu var?

Umarım güzelliği sadece kokuda kalmaz çünkü yuri anime izlemeyeli uzun zaman oldu. Konusu ilgimi çeken yuri anime pek fazla yok ne yazık ki.

 

About Aybike Keleş

İstanbul Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon öğrencisiyim. Anime izlemeyi ve kitap okumayı çok severim. Nightrose adlı adminim. Nickname'mim Cardfight Vanguard'daki bir karakterden geliyor. Oldukça güzel bir animedir tavsiye ederim.

Back to list

Related Posts

One thought on “Bloom Into You Mangası Animeye Uyarlanıyor!

  1. makise kurisu dedi ki:

    sadece ilk 9 bölümü var daha yayınlanmadımı yoksa kaldırdılar mı yada bilen varsa link atabilirmi ?

Bir cevap yazın