#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Bloom Into You Mangası Animeye Uyarlanıyor!

Merhaba arkadaşlar. Bugün burada benimde merakla beklediğim Bloom Into You mangasının Ekim ayında animeye uyarlanacağını haber vermek için bulunuyorum. Normalde Yuri anime pek izlemem. Bu sevmediğim anlamına gelmez. Konusu güzel ise Yuri anime yada Yaoi anime olmasına bakmam direk izlerim. Ben öyle cinsiyet ayrımcılığı yapan biri değilim. Aaaaa gene konudan çok uzaklaştım. Sözde yeni gelecek olan ünlü bir Manganın uyarlaması olan Bloom Into You animesinin tanıtımını yapacaktım. Hep başka şeylere dalıp gidiyorum. Kusura bakmayın.

Anime hakkında konuşmaya başlamadan önce size mangayı tanıtayım.

Mangaka: Nio Nakatani

Tür: Romantik – Okul – Yuri – Shoujo Ai – Dram – Okul

Bölüm Sayısı: 44 + Devam Ediyor

Konusu: Koito Yuu shoujo manga seven ve aynı o mangalardaki gibi romantik bir itiraf bekleyen sıradan bir lise öğrencisidir. Lakin sınıf arkadaşı ona aynı hayalindeki gibi bir itirafta bulunsa da hiçbir şey hissetmez. Hayal kırıklığı ve kafa karışıklığı yaşayan Yuu lisede ne yapacağını bilemez. Bu yüzden Yuu öğrenci konseyi başkanı Nanami’den yardım ister.

Karakterleri göstermeden önce animenin posterlerini sizinle paylaşmak istiyorum. Oldukça güzel bir poster bence. Siz ne dersiniz?

Sizi bilmem ama konusu benim ilgimi çekti. Şimdi de size karakterleri tanıtayım.

Yuu Koito = Yuki Takada

 

Touka Nanami = Minako Kotobuki

 

Sayaka Saeki = Ai Kayano

 

Seiji Maki = Taichi İchikawa

 

Ben anime karakterlerinin çizimlerini falan baya beğendim. Animedeki diğer karakterlerin resimleri hala belli olmadı. Yani size gösterebileceğim sadece bu dördü.

Anime’nin trailer’ı nı da şöyle koyayım.

https://www.youtube.com/watch?v=Zya9KMh6A00

Animenin yönetmeni de Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatterunda animesinden tanıdığımız Makoto Kato. Kompozisyon ve senaryoda Hibike Euphonium’dan tanıdığımız Hanada Jukki. Animasyonda ise Re:Cretors’dan tanıdığımız TROYCA görev alacak. Aniğme şimdiden buram buram kalite mi kokuyor yoksa benim burnumda bir sorun mu var?

Umarım güzelliği sadece kokuda kalmaz çünkü yuri anime izlemeyeli uzun zaman oldu. Konusu ilgimi çeken yuri anime pek fazla yok ne yazık ki.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

Loading…

Back To The Future

One Punch Man Mangakasının Back To The Future Mangası İptal Edildi

Fairy Tail Final Sezonu İçin Yeni Görsel Yayınlandı