#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

GOTL – Türk Yapımı Mobil RPG Oyunu Çıktı

GOTL – RP sever mobil oyuncular için harika bir haber geldi. Yaklaşık 3 gün önce Mafia RPG olan oyun GOTL çıktı. Şuan için yeni oyuncu kitlesini toparlamaktadır. Gelin biraz oyundan bahsedelim.

GOTL text tabanlı online RPG(Rol yapma oyunu) tarzında bir mobil oyundur. Şimdilik sadece android için mevcut olan bu oyun, google play’de 5 eylül tarihinden beri yayınlanmış olan yeni bir oyundur ve oyunun dili ingilizcedir.

GOTL içerisinde çok kapsamlı sistemler bulunduran bir oyundur. GOTL’a giriş yapmadan önce 5 farklı karakterden bir tanesini seçmeniz gerekiyor ve bu şekilde oyuna başlıyorsunuz. Oyunda para kazanarak gelişiyor , seviye atlıyor ve str, dex ve int adındaki statlarınızı geliştiriyorsunuz. Oyunda her yaptığınız işte para kazanırken aynı zamanda farklı eşyalar elde etme şansına da sahipsiniz. Yani oyunda item drop(eşya düşürme) sistemi bulunmaktadır. Daha sonra elde ettiğiniz eşyalara + basabiliyor, onları güçlendirip geliştirebiliyorsunuz. Oyunda yüzlerce eşya bulunmaktadır ve çok özel eşyaları elde etmek her oyuncunun hedefidir. Ayrıca oyuncular elde ettikleri eşyaları market üzerinden de pazarlayabiliyorlar.

GOTL’da diğer oyunculara saldırarak, doğrudan etkilerde bulunabilirsiniz. Örneğin onlara doğrudan saldırabilir ya da paralarını çalabilirsiniz. Oyunda mermi sistemi de bulunmaktadır, dolayısıyla saldırı ya da hırsızlıklarınızda mermi kullanabilirsiniz. Oyunda aktiviteler kısmı da yer almaktadır burada belirli statlarınızı geliştirmek için belirli aktiviteleri yapabilirsiniz ya da üst seviye eşyalar elde etmek için başka bir aktivite yapabilirsiniz. Ayrıca klan sistemi de GOTL’ın önemli bir parçasıdır, klandaki oyuncular ile hareket ederek daha stratejik oynama imkanına sahip olursunuz.

Kısacası GOTL çıkış yaptığından beri oyuncular tarafından ilgiyle karşılanıyor. İçerisinde çok kapsamlı sistemler bulundurmasından ötürü uzun süre zevkle oynanabilecek bir oyun.

İndirmek isteyenler google play’e buradan ulaşabilirler.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Gintama Manga

Gintama Manga Başka Bir Dergiye Taşındı

Back To The Future

One Punch Man Mangakasının Back To The Future Mangası İptal Edildi