Anime Haber

One Piece Stampede Film’in Teaser’ı 38 Karakterin Görünümünü Gösterdi

One Piece Stampede

One Piece Stampede Film’in Teaser’ı 38 Karakterin Görünümünü Gösterdi, haberimiz ile karşınızdayım. Uzun süredir yazı yazamıyordum. Fırsatını bulduğum ilk anda en sevdiğim seri olan one piece hakkında bir yazı yazayım dedim. 🙂

One Piece Stampede anime filmi için resmi web sitesi Perşembe günü film için bir teaser video akışı başlattı. Video, filmde görünecek olan hikayeden dönen 38 karakteriyle dalga geçiyor ve aynı zamanda yeni bir oyuncu kadrosu ortaya koyuyor. Site aynı zamanda film için görsel olarak yeni bir poster yayınladı.

One Piece Stampede Film’in Teaser’ı 38 Karakterin Görünümünü Gösterdi

One Piece Stampede

Tsutomu Isobe , Roger’ın korsan ekibinin eski bir üyesi olanfilmin asıl karakteri Douglas Bullet’i canlandırırken , Buena Festa, korsanların ve korsanların katıldığı bir festival olan “Korsan Dünya Fuarı” nın tanıtımını yaptı.

One Piece Stampede Douglas Bullet

Film, 9 Ağustos’ta Japonya’daki 20. yıldönümünü kutlamak üzere Japonya’daki sinemalarda gösterime girecek.

Diğer konuk oyuncular şunları içerir:

Buena Festa olarak Yūsuke Santamaria

One Piece Stampede Buena Festa

Ann olarak Rino Sashihara

One Piece Stampede Ann

 

Donald Moderate olarak Ryōta Yamasato

One Piece Stampede Donald Moderate

 

Orijinal manga yaratıcısı Eiichiro Oda, 2017’de Tokyo One Piece Tower kapalı tema parkındaki “One Piece Live Attraction 3 Phantom” cazibesi için illüzyon yaratabilecek bir şarkıcı Ann’i tasarladı. Saori Hayami, önceki One Piece Live’da Ann karakterini seslendirdi. Cazibe “3” Phantom sahne üretimi.

One Piece serisindeki en son anime filmi One Piece Film Gold, Temmuz 2016’da Japonya’da başladı. Funimation, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki sinema salonlarında Ocak 2017’de İngilizce dublajı ile gösterime girdi. Mayıs 2017’de -ray Disc.

Japonya’da her yıl 2000-2009 yılları arasında Tek Parça filmi açıldı. 30 dakikalık One Piece 3D: Mugiwara Chase filmi Mart 2011’de başladı ve One Piece Film Z filmi Aralık 2012’de başladı.

Kaynak: One Piece Stampede website


En sevdiğim serilerden birisi olan one piece’in yeni moviesi sabırsızlıkla beklediğim bir movie ‘dir. Sizler bu konu da ne düşünüyorsunuz. Yorum olarak belirmeyi unutmayın. 😉

One Piece Stampede Film’in Teaser’ı 38 Karakterin Görünümünü Gösterdi yazımda bu kadar arkadaşlar. Diğer haberlerimizde görüşmek üzere…

Buraya tıklayarak Anime haberlerimize ve buraya tıklayarak da oyun haberlerimize ulaşabilirsiniz.

Takipte kalın. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Related Posts

Bir cevap yazın