Anime Haber

Nanatsu No Taizai İçin Güz Sezonuna Yeni Anime Haberi Duyuruldu

maxresdefault 1

Nanatsu No Taizai için güz sezonuna yeni anime haberi duyuruldu. Studio DEEN Pazartesi günü Nakaba Suzuki’nin Nanatsu no Taizai: Kamigami no Gekirin (Yedi Ölümcül Günah: Tanrıların Gazabı) başlıklı Nanatsu no Taizai mangasına dayanan yeni bir televizyon animesini duyurdu. Yeni seri, hikayenin “doruk noktasına” doğru ilerleyeceği açıklandı.

Suzuki, Ağustos’taki Kadokawa Da Da Vinci dergisi ile yaptığı röportajda, Nanatsu no Taizai mangasını yaklaşık 40 cildeki öykünün ardından “yaklaşık bir yıl” içinde bitirmeyi planladığını belirtti. Sonunun, manganın başlangıcından bu yana planlandığını ve bir shounen dergisine layık bir son vermeyi planladığını belirtti.

Nanatsu no Taizai için Ekip

Geri dönen oyuncular arasında Meliodas olarak Yuuki Kaji, Elizabeth’te Sora Amamiya, Hawk’ta Misaki Kuno, Diane’de Aoi Yūki, Banyan’da Tatsuhisa Suzuki, King’de Jun Fukuyama, Gowther’de Yuuhei Takagi, Merlin’de Maaya Sakamoto ve Escanor’da Tomokazu Sugita bulunuyor.

İlk 24 bölüm televizyon anime dizisi 2014 ve 2015’te yayınlandı. Netflix daha sonra diziyi hem İngilizce hem de Japonca sesle izledi ve Funimation, diziyi iki bölüm halinde ev videosunda yayınladı. Yedi Ölümcül Günah – Kutsal Savaşın Başları – başlıklı dört bölümlü bir televizyon anime özelinde Ağustos 2016’da gösterime girdi. Netflix, Şubat 2017’de dizinin akışını başlattı. Yedi Ölümcül Günah: The Commandments’ın Yeniden Canlandırılması, ikinci televizyon anime serisi, prömiyer Ocak 2018’de Netflix geçen Ekim ayında dizi yayınına başladı.

Anime, Studio DEEN ile anime üreten yeni bir ana kadroya sahip. (A-1 Pictures önceki anime serisini ve filmi ele aldı.) Susumu Nishizawa ((The Seven Deadly Sins: Revival of The Commandments senaryosu) , Rintarou Ikeda (Love and Lies, Haky Hak Hūshin Engi, Love Tyrant senaryoları) ile yönetiyor. Rie Nishino (Now and Then, Here and There, Wind: A Breath of Heart) “animasyon karakter ayarı” için kredilendirildi. Hiroyuki Sawano, Kohta Yamamoto, Takafumi Wada, besteci olarak eski anime taksitlerinden geri döndü.

Manga ayrıca, geçen Ağustos ayında Japonya’da açılan anime filmi Gekijōban Nanatsu Taizai: Tenkū Torawarebito’ya (Filmin Yedi Ölümcül Günahı: Gökyüzü Tutsaklarına) esin kaynağı oldu.

Nanatsu no Taizai resmi web sayfasına ulaşmak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın