Anime Haber

One Punch Man Antrenmanını 30 Gün yaparsak Ne Olur?

maxresdefault

One Punch Man animesin de Saitama’nın kahraman olmak için her gün yaptığı antrenmanı hepimiz hatırlıyoruz izleyenler olarak. 100 şınav, 100 squat ,100 mekik, 10 kilometre koşu ve sağlam beslenme günde sağlıklı 6 öğün bunu 3 yıl boyunca her gün devam ederek tüm kötüleri tek yumrukta deviren muhteşem bir kahramana dönüşmüştü. Kısaca bir hatırlayalım :

One Punch Man izleyen erkek kitlesi gaza geldi ve dünya genelinde bir “One Punch Man Workout Challenge” modası başladı. Program ağır olunca tabi başlayanlardan pek tamamlayan olamadı. Haberimizde bu programı 30 gün boyunca aksatmadan her gün yapan bir kişinin değişimini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sosyal medya fenomeni olan Sean Seah bu programı 30 gün boyunca yaparak vücudunda ki değişimi bizimle paylaştı.

https://www.facebook.com/seanseahsg/videos/1135433423284133/?t=162

Önce vücudunda ki inanılmaz değişimi bu videoyla kanıtlayan Sean, daha sonra 1 ay boyunca uyguladığı diyeti de anlattığı ikinci bir video paylaştı.

https://www.facebook.com/seanseahsg/videos/325148731519594/?t=172

Sonuç inanılmaz gözüküyor değil mi? Ben oldukça şaşırdım. Sürekli diyetle ve sporla kilo vermeye çalışan bir insan olarak sürecin ne kadar zor olduğunu iyi biliyorum. Bir ayda bu zorlu programa devam ederek vücudu bu kadar şekle sokabilmek gerçekten büyük bir azim istiyor. Diğer fenomenler gibi kısa sürede pes etmeyip, azmin her başarının anahtarı olduğunu bize kanıtlayan Sean Seah’a bir kez daha teşekkür ediyoruz 🙂 Umarım bu haber One pUnch Man hayranlarına gereken azmi ve kararlılığı aşılar. Sizde bu meydan okumaya katılmaya karar verirseniz, sonuçları mutlaka bizimlede de paylaşmalısınız 🙂

Daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

 

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın