Live-Action Touken Ranbu Filmi 28 Nisan’da Singapur’da Başlayacak, haber yazımız ile haber bültenimize devam!

Live-action touken ranbu

Live-Action Touken Ranbu Filmi 28 Nisan’da Singapur’da Başlayacak

Odex Perşembe günü yaptığı açıklamada, Singapur’daki Touken Ranbu canlı aksiyon filminin gösteriminin 28 Nisan’da başlayacağını açıkladı.

Film 18 Ocak’ta Japonya’da açıldı ve açılış hafta sonunda 5. sıraya yükseldi. Film sonunda toplamda 644.456.900 yen (yaklaşık 5.82 milyon ABD Doları) kazandı.

 

Touken Ranbu Konusu

Filmin öyküsü, ünlü tarihi savaş lideri Oda Nobunaga’nın, generali Akechi Mitsuhide’nin ihanetinin ardından buluştuğu tarihi Honnō-ji Olayı üzerine odaklanıyor. Touken Danshi’nin, Nobunaga’nın yaşamasına izin vererek tarihini değiştirmek isteyen düşmanları ile karakterler, aralarında Nobunaga’nın kılıçları olan bazıları olsa bile, Nobunaga’nın ölmesini sağlamalıdır.

Saiji Yakumo (canlı aksiyon Mars ) filmi Yasuko Kobayashi’nin ( Attack on Titan , JoJo’s Bizarre Adventure , Kakegurui ) senaryosuyla yönetti . TOHO filmi dağıttı.

Kaynak: Odex Facebook sayfası


Live-Action Touken Ranbu Filmi 28 Nisan’da Singapur’da Başlayacak, haber yazımız bu kadar arkadaşlar. Diğer haber yazılarımızda görüşmek üzere…

Buraya tıklayarak Anime haberlerimize ve buraya tıklayarak da oyun haberlerimize ulaşabilirsiniz.

Takipte kalın. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın