#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Vampyr 1 Milyon Kopyadan Fazla Sattı

Vampyr 1 Milyon Kopyadan Fazla Sattı, haber yazımız ile oyun haberlerine devam ediyoruz. DONTNOD Entertainment ve Focus Home Interactive ortaklığı ile üretilen ve geliştirilen Vampyr‘ın satış rakamları yakın zamanda açıklandı.

 

Vampyr 1 Milyon Kopyadan Fazla Sattı

DONTNOD Entertainment ve Focus Home Interactive ortaklığı ile üretilen ve geliştirilen Vampyr‘ın satış rakamları açıklandı.

PCPlaystation 4 ve Xbox One için üretilen ve geliştirilen Vampyr daha sonra Nintendo Switch platformu içinde yayınlanmıştı. Bu gelişmelerden sonra Vampyr satış adedini bir milyon sınırının üzerine çıkarmayı başardı.

Vampyr dünya genelinde 1 milyon kopyadan fazla sattı.

Life is Strange serisi ile tandığımız DONTNOD firması tarafından üretilen ve geliştirilen ve Focus Home Interactive şirketinin yayıncılığını yaptığı Vampyr’ın  yapım maliyetinin yaklaşık olarak 10-15 milyon euro arasında olduğu zaten açıklanmıştı.

Dağıtımcı firması ilk ay içerisinde 500.000 ile 1.000.000 arasında satış adedinin kendileri için büyük bir başarı olacağını belitrmişti. Düşündükleri ilk hedeflere ulaşamasalarda geçen haziran ayından bu güne kadar 1 milyondan fazla satış yapılması firmaları memnun etti.

Bu işten sonra üretici ve yayınlayıcı firma birlikteliklerine devam edeceklerini ve daha fazla iş yapacaklarını açıkladılar.

Bu birliktelik haberleri ise Vampyr’in oyununun devam serilerinin geleceği yönünde yorumlandı ki bu düşünülecek ilk şeyler arasında… DONTNOD CEO’su Oskar Guilbert dahi Focus Home Interactive şirketiyle  mevcut ortaklıktan memnun olduklarını dile getirdi.


Vampyr 1 Milyon Kopyadan Fazla Sattı, haberimiz de bu kadar arkadaşlar. Eğer bu oyunu deneme şansına sahip olan takipçilerimiz var ise düşüncelerini yorum olarak yazabilirse çok memnun oluruz.

Buraya tıklayarak Anime haberlerimize ve buraya tıklayarak da oyun haberlerimize ulaşabilirsiniz.

Takipte kalın. 😉

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Live-Action Touken Ranbu Filmi 28 Nisan’da Singapur’da Başlayacak

sakura-trick

Fanlar En İyi Yuri Animeleri Seçti – Tam 34 Anime!