Anime Tanıtımları, Anime

One Piece 757. Bölüm İncelemesi

   Merhaba arkadaşlar bu sefer güncel bir bölüm incelemesi ile tekrar buluşuyoruz. İnşallah yazıyı her hafta vermeye devam edeceğiz. Umarım beğenerek okursunuz.

    Spoiler İçermektedir.

[button color=”green” size=”medium” link=”http://www.anizm.tv/one-piece-757-bolum” icon=”” target=”true”]One Piece İzle[/button]

Konuya girmeden önce genel bir söylem yapmak istiyorum. Mâlum güncel yazıya yeni başladık ve Zou Arc’a biraz değinmek istiyorum.

   Bildiğiniz gibi Luffy ve Trafalgar’ın kurduğu ittifak Doflamingo’yu yenmiş ve daha sonra tayfalarıyla buluşmak için Zou Adasına gitmişlerdi. Kahramanlarımız buraya vardıkların yıkılmış bir şehir buldular ve arkadaşları ile buluştular. Ama Sanji, Bege tarafından ailesinin isteği üzerine ve arkadaşlarına zarar gelmemesi için tayfadan götürülmüştür.

   Genel olarak böyle diyebiliriz. 757.Bölüm bir önceki bölümden kaldığı yerden devam ediyor. Dük Inuarashi uyanmış ve bizim tayfayı görmek istemektedir. Kahramanlarımız Dük’ün yanına giderken bir yandan da şehrin nasıl yakılıp yıkıldığı ve minklerin neden ölümün eşiğinde olduklarını öğreneceklerdir.

   Hikayenin aslı 17 gün önce Yonkou Kaido’nun sağ kolu Jack ve adamları tarafından Zou Adasına baskın düzenlenmiştir. Baskının amacı Wano Krallığı samurayı Raizo’yu ele geçirmektir. Jack ısrarla Raizo’yu istese de Mink’lerin de ısrarla bilmediğimiz ve burada olmayan birini size nasıl verelim ( Konuşmaların yarısı neredeyse bu ) demeleriyle Jack’ın sabrı iyice atmış ve Mink’ler ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar Jack karşısında çaresiz kalmışlardır.

   Bu bölümde fazla anlatılacak bir şey yok. 758.Bölümde savaşın devamı var inşallah haftaya diğer savaşı anlatacağız. Bu sayıda daha çok yazmak isterdim ama bölüm genel olarak bundan ibaret.

One thought on “One Piece 757. Bölüm İncelemesi

  1. Hakan dedi ki:

    Çok güzel bir paylaşım olmuş.Daha çok inceleme bekliyoruz

Bir cevap yazın