Nisekoi Manga geçtiğimiz günlerde yayın hayatını tamamlamış olmasına rağmen yeni bir bölümle daha karşımıza gelecek.

Shueisha’nın Weekly Shonen Jump dergisinin ikinci 2019 sayısında Pazartesi günü Naoshi Komi’nin 17 Aralık’ta derginin bir sonraki sayısında Nisekoi – False Love manga için bir spinoff bölümü çizeceğini açıkladı. 23 sayfa uzunluğunda olacak.

Nisekoi 01 - nisekoi manga i̇çin extra bölüm yayınlanacak - figurex anime haber

Manga, 21 Aralık’ta Japonya’da vizyona girecek olan live action filmi uyarlamasının lansmanını anacak. Manganın konusu Raku’nun bir gün eve dönerken bir sinema bileti alacağı ve filminde live action olacağı açıklandı.

Weekly Shonen Jump’ın üçüncü sayısında aynı zamanda ortak bir poster ve Chitoge, Kosaki ve Marika gibi canlı aksiyon karakterleri için altı sayfalık “gravür” çekimleri yer alacak. Ayrıca, üçüncü konu, sırasıyla filmde Raku ve Chitoge rolünü oynayan Kento Nakajima ve Ayami Nakajō arasında özel bir diyaloğa sahip olacak.

Komi, Shueisha’s Jump Next’de orijinal “Nisekoi” adlı one shot mangayı yayınlandı. 2011 yılının başlarında yayınlanan manga, aynı yılın Kasım ayında Weekly Shonen Jump’ta bir manga dizisine dönüştürdü. Manga Ağustos 2016’da sona erdi. Shueisha, manga’nın 25’inci ve son derlenmiş kitap hacmini Ekim 2016’da yayınladı ve Viz Media, 2 Ocak’taki 25’inci cildi yayınladı. Manga’nın Japonya’da baskıda 12 milyondan fazla kopyası var.

Dizi iki televizyon anime sezonuna ilham kaynağı oldu. Anime’nin ilk sezonu Japonya’da Ocak 2014’te 20 bölümle prömiyer oldu. 12 bölümlük ikinci sezon Japonya’da Nisan 2015’te düzenlendi. Crunchyroll ilk diziyi yayınladı ve Aniplex Channel, Aniplex Channel, Crunchyroll, Hulu ve Daisuki hizmetlerinde ikinci diziyi yayınladı. Amerika’nın Aniplex’i her iki sezon da ev videosu yayınladı.

Nisekoi Manga Konusu

Bonyari Lisesi’nde birinci sınıf bir öğrenci olan Raku Ichijou, korkutucu bir yakuza ailesinin tek mirasçısı. On yıl önce Raku, çocukluk arkadaşına bir söz verdi. Şimdi, devam etmesi gereken tek şey kilitli bir sarkık kolye, sadece ayrıldıkları zaman kızın yanına aldığı anahtarla açılabilir.

Şimdi, yıllar sonra, Raku tipik bir gence dönüştü ve tek istediği, ortaokul sınıf arkadaşı Kosaki Onodera’nın yanında okul günlerini geçirirken mümkün olduğu kadar yakuza geçmişine uzak  kalması. Ancak, Amerikan Arı Kovanı çetesi karşısına çıktığı zaman her şey tersine döner. Raku, Chitoge Kirisaki ile güzel bir ilişki içine girmek zorundadır : iki grup arasındaki sürtünmeyi azaltmak için. Ne yazık ki, gerçeklik en büyük yalandan daha uzak olamazdı – Raku ve Chitoge ilk bakışta nefret ediyorlar.

Daha fazla haber için Buraya ve kaynak için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın