Nisekoi Live Action çekileceği daha önce duyurulmuştu. Bir anime mahvetme sanatı için daha tanıtım videosu geldi. Film 21 Aralık’ta vizyona girecek.

https://youtu.be/VtfnR9B-PaU

Film için yayınlanan görsel ise :

Charactervisual - nisekoi live action tanıtım videosu yayınlandı - figurex anime haber

Nisekoi Live Action Oyuncu Listesi (Soldan Sağa)

Sexy Zone idol grup üyesi  Kento Nakajima – Ichijo Raku

Ayami Nakajō – Chitoge Kirisaki

Natsumi Ikema – Kosaka Onodera

Haruka Shimazaki – Marika Tachibana

Yūta Kishi – Shū Maiko

Hana Kawamura – Ruri Miyamoto

Aono Kaede – Seshirō Tsugumi

DAIGO – Claude

Serinin konusunu merak edenler için :

Ichijou Raku, bir yakuza ailesinin oğlu olmasına rağmen, normal ve yasalara saygılı bir devlet memuru olmanın hayallerini kurar. Tek hayali memur olmak değildir. 10 sene önce yüzünü bir türlü hatırlayamadığı bir kıza evlilik sözü vermiştir. Bu söze dair elindeki tek şey boynunda ki kilitli bir kolyedir. İkisinin bir birine verdiği sözün nişanesini kolyenin içine saklamışlardır ve anahtarda kızda kalmıştır. 10 sene sonra hala o kızı düşünen Raku’nun başı okula yeni transfer olan Kirisaki Chitoge ile karşılaşması ile büyük derde girer. Büyük bir mafya ailesinin kızı olan Chitoge ve yakuza ailesinin oğlu olan Raku, iki aile arasında ki kavgaları sonlandırmak için sevgili rolü yapmak zorundadırlar. Diğer yandan Raku’nun sınıfta Onodera Kosaki isminde hoşlandığı bir kız vardır. Tüm bunlarla uğraşırken hem Chitoge’de hem de Onodera’da 10 yıl öncesinde söz verdikleri çocuğa ait anahtar vardır. ” Ne oluyor ya ? ” dediğinizi duyar gibiyim 😀 Gerçek anahtarın sahibi kim ? Başka anahtar sahibi de var mı ? Raku istediği gibi bir hayat yaşayabilecek mi ? Hepsinin cevabı mangada 🙂

Serinin resmi web sitesine ulaşmak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

 

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın