Genel, Oyun, Oyun Haberleri

American Truck Simulator (ATS) Oregon Pakedi Geliyor!

bg

American Truck Simulator (ATS diye hitab edeceğim) sevenlerin seveceği bir haber bu. Genellikle Amerikanın batısında geçen tır simulasyonunun Oregon pakedi haftaya oyuncularıyla birlikte olacak! Detaylar için okumaya devam edebilirsiniz:

Oregon Pakedi 1 Haftaya Bizimle:

Bu tür simulasyon oyunları için genellikle ilk versiyonda bulunan harita DLC paketleriyle büyütülür. Bu olayı devam ettiren Tır simulasyonlarının kralları ATS ve ETS için DLC’ler gelmeye devam ediyor. Haftaya bizimle buluşacak Oregon pakedi bize bir çok yeni alan sunacak ve Oregon eyaletinin tamamını kullanılabilir, gezilebilir hale getirecek. Eyaletin bulunduğu yer ve iklimi nedeniyle büyük bir kısmının ağaçlarla kaplı olacağını belki 1 ya da 2 göl bulundurabileceğini düşünüyorum. Bunlar oyunu çok etkilemesede göze oyunu hem güzel gösterirken tır içinde dışarıyı izleyen oyuncuları da kendine aşık ediyor. Bu tür olaylar inanılmaz manzaralara da gebe oluyor.

ATS Oregon DLC'si

ATS Oregon DLC’si

İşte ATS ‘nin Pakedinin Detayları:

4 Ekimde çıkacak paket geçtiğimiz yaz duyurulmuştu ve şimdi bu hafta çıkacağı tahmin ediliyor. Bu paket kocaman bir eyaleti oyuna ekliyor ve kullanılabilir hale getiriyor. Bu eyalet 8000 KM’lik devasa bir yol ile uzun saatler ve soluksuz bir oynanış sunabilecek devasa bir eklentinin yanında 14 büyük şehir yepyeni dükkanlar bazı modifiye eklentileri ,dinlenip benzin alabilmeniz için 13 yeni durak ,25 yeni kavşak ,yeni göller, köprüler gibi gibi bir çok şey eklenti pakedi ile eklenecek. Bunun yanında en iyi eklenti olarak gözüken yeni tırlarda traileri izleyen bazı oyuncuların dikkatini çekmiş olmalı ki redditte tartışmalar dönmeye başladı bile. Bunun gibi eklentiler ATS oyunlucarını oldukça memnun ediyor. Bu nedenle ATS oynayan oyuncuların çoğu bu DLC’lere sahip.

Oyun’un DLC’leri Hangi Eyaletleri Kapsıyor?

New Mexico eyaletini kapsayan uzun yollara ve çöllere sahiplik yapan New Mexico DLC’si

Ağır kargoları, tır parçalarını ,Çimento ,kamyonet ,araç gibi şeyleri taşımanıza imkan veren Heavy Cargo Pack

Arizona eyaletinin tamamını kapsıyan çöllerden ve ormanlardan oluşan göller ve köprüler bulunduran ve bedava olan Arizona DLC’si

Ve birkaç adet dizayn DLC plakedi var bunlar ise oyuna etki etmiyor. Bu oyuna etki eden 3 DLC ise oyuncuların sevgisini kazanıp oyunun oynanma süresini her daim arttırıyor. Hem de bazen bu DLC’lerin bazıları bedava da olabiliyor.

 

About Ozan Kurtcu

Ben Ozan. Genellikle oyun oynuyorum ve anime izliyorum. Oyun yazılarına ağırlık verebilecek biriyim. Her türlü oyunu, oyun sitesini ve yorumcularını takip ediyorum. 2 yılı aşkındır bu sektördeyim ve 500'den fazla anime izledim.

Related Posts

Bir cevap yazın