Tekrar merhaba arkadaşlar. Serimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Öncelikle şunu tekrar belirteyim bu yazıda yeni bölüm hakkında..

TONLARCA SPOİLER VAR!!!!!!!

Ekran alıntısı

 

Bölümümüz geçen bölümün kaldığı duygusal yerden devam ediyor. Hokagelerin yaptığı kısa konuşmalar sonunda Edo Tensei sonlanıyor ve geldikleri yerlere geri dönüyorlar. Her şey çok güzel mutlu bir hava var herkes zaferle sarhoş olmuş durumda ama bir hain ortalığı germeyi başarıyor. Evet o kişi Sasky (canı çıkasıca). Abisinin yaşadıklarını gördükten sonra şuan ki shinobi dünyasının yanlış olduğunu ve DEVRİM (darbeye alkış tutuyor cıks cıks cıks) yapılması gerektiği düşüncesini benimsemiş. Bu sebeple öncelikle Beş Kageyi öldürmeli ardından da Bijuuları ortadan kaldırıp yeni bir sistem getirmeli. Chibaku tensei kullanarak Bijuuları mühürleyen Saskynin (Ne kadar sevmesen de tek bir bakışı ile tüm canavarları kontrol altına alması gerçekten havalı idi) önünde sadece bir isim kalmıştı Naruto. Aralarındaki husumeti artık sonlandırmak için tanıdık bir yere geçerler. Daha önce kapıştıkları ve Narutonun yenildiği yere. Biraz laf dalışının ardından bölüm biter.

Değerlendirme:

Bir önceki efsanevi bölüm gibi olmayacağı zaten belli idi. Kötü bir bölüm diyemem güzel sahneleri vardı(Sasky Sakura arası konuşma gibi). Ancak gelecek bölümler hakkında hype oluşturduğu bir gerçek. Sonuç olarak tekrar izleyeceğim bir bölüm değil ama bu bölüm ne çizen arkadaşlara selam(:D) da demedim.

UMARIM SASKY NARUTO ARASI SAVAŞ 100 BÖLÜM SÜRMEZ VE LÜTFEN AMA LÜTFEN YALVARIRIM FİLLER GİRMESİN.

Arkadaşlar yazacaklarım bu kadar. Sizler sayesinde bu serimiz daha da büyüyebilir. Hatta gelişip bölümler hakkında beyin fırtınası yapıp tartışmalar yapabiliriz. Siz olduğunuz sürece bizler yazacağız. İyi akşamlar dilerim.

Not: Saskyi sevmiyorum fanboy arkadaşlarımız lütfen küfür etmeyin sizi seviyorum ^^ 😀 :

About Hüseyin Özgür Şengelen

Evet anime izliyorum evet waifularım var her şey tamam ama bir sorun pişman mıyım? HAYIR... https://myanimelist.net/profile/Hoshanlee_94 izlediğim animeleri buradan görebilirsiniz.

Related Posts

0 thoughts on “Naruto Shippuden 475. Bölüm İncelemesi

 1. Ceren Uygur dedi ki:

  hocam helal olsun

  1. hüseyin özgür şengelen dedi ki:

   çok teşekkür ederim utandıyorsunuz 😀

 2. Serserimo34 dedi ki:

  Harbiden çizimler fan artlardan bile kötü korkunç bir şey 5 tane opening değiştirdiler şu son bölümler önemli biraz uğraşın çizimlere çok mu zor aq şu openinglere uğraşacağınıza kadar 1 bölüme uğraşamadınız gerçeketen çizimler “KORKUNÇ”.

  1. hüseyin özgür şengelen dedi ki:

   Ve şöyle birşey diyim 1 tane bile opening izlemem ben 😛

 3. yusuf dedi ki:

  eline emeğine sağlık

  1. hüseyin özgür şengelen dedi ki:

   eyvallah hocam ^^

 4. Mert dedi ki:

  İnceleme çok güzel olmuş.

  1. hüseyin özgür şengelen dedi ki:

   teşekkür ederim ^^

 5. KDK dedi ki:

  Anıme sevmezdım ama senın sayende baslayacagım ınsallah 🙂 sagol admın usta takıpteyım senı

  1. hüseyin özgür şengelen dedi ki:

   teşekkür ederim izlemeye başlarsan çok güzel incelemelerim gelicek onları okuyarak izleyeceğin animeler hakkında bilgilenebilirsin.

 6. faruk dedi ki:

  Güzell yeterki diğer bölümde gelsin saçma bitmesin sonu

  1. hüseyin özgür şengelen dedi ki:

   narutonun her bölümüne yazıcağım takip etmeye devam edin 😀

Bir cevap yazın