Anime Haber

My Hero Academia, All Might Rising İçin Bonus Anime

my hero academia one shot all might origin story america 1129074 1280x0

My Hero Academia , All Might Rising için düğmeye basıldığı haberi bugün yayınlandı.  My Hero Academia: Two Heroes filmi 13 Şubat tarihinde vizyona girecek. Film için mangakanın çizdiği All Might : Rising One Shot mangası içinde bonus bir anime yapılacağı kararı bugün açıklandı. One Shot manganın tam ismi “No.0 ALL MIGHT: RISING” .  “BD / DVD Plus Ultra Edition” da yeni bir bonus anime içerecek. All Might: Rising The Animation bonus, “No.0 ALL MIGHT: RISING”  Aşağıda “BD / DVD Plus Ultra Edition” kapağının ön ve arka tarafındaki çizimler yer almaktadır:

Orijinal ana manga yaratıcısı Kōhei Horikoshi, filmin Japonya’daki ilk milyon izleyici kitlesine verilen “Vol. Origin” kitapları için “All Might Rising” adlı one shot mangayı çizdi. Viz Media, 10 sayfalık mangayı web sitesinde ücretsiz olarak İngilizce yayınladı.

Blu-ray Disc ve DVD sürümlerinin tüm sürümleri, özelliğin kendisinin ve ön izleme videolarının (teaser ve tam fragmanlar artı televizyon reklamları) bir koleksiyonunu içerecektir. “BD / DVD Plus Ultra Edition’ın” bonus ekstraları, aynı zamanda, bitmiş kredilerdeki ‘BBQ sahnesinin yeni kaydedilmiş bir resim draması, Los Angeles Anime Expo dünya galasından görüntüler, castın Japonya’daki ön elemeden sahnenin selamlaması olacak. açılış hafta sonu gösterimleri ve televizyon özel sahne sahne.

Aşağıdaki video, mangayı kısaca tanıtıyor:

Aşağıdaki panellerde, All Might iki kez “Master” diyor ve Nana Shimura “All Might” diyerek yanıt veriyor.

Funimation ve TOHO, 5 Temmuz’da Anime Expo’da İngilizce altyazılı filmin dünya prömiyerine ev sahipliği yaptı ve filmin İngilizce dub versiyonu, 13 Eylül’de Los Angeles, California’da Regal Cinema LA Live’da kırmızı halı prömiyerine sahipti. filmi Eylül ve Ekim aylarında Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da görüntüledi.

Film 3 Ağustos’ta Japonya’da açıldı ve ilk üç gününde açılış haftasında 4. sırada yer almak için 500.320.000 yen (yaklaşık 4.49 milyon ABD doları) kazandı. Film o zamandan beri Japon gişede 1.5 milyar yen (yaklaşık 13.46 milyon ABD Doları) kazanmıştır.

My Hero Academia: Two Heroes Konusu

İklimsel finaller sona erdi ve U.A. Yaz eğitim kampına hazırlanıyor. Deku ve All Might, belirli bir kişiden, I-Island adlı devasa bir yapay hareketli şehre deniz aşırı gitmek için bir davetiye alır. Dünyanın dört bir yanından gelen bilim adamlarının bilgisini toplayan bir tür bilim “Hollywood” olan bu ada, Quirk ve kahraman madde araştırmasının sonuçlarını sergileyen I-Expo adlı sergiyi düzenliyor. Tüm bunların arasında, Deku, Melissa adında Quirkless bir kızla tanışır ve kendi Quirkless geçmişini hatırlar. Maviden, ada sahiplerine ait harap edilemez güvenlik sistemi kötü adamlar tarafından saldırıya uğruyor ve adadaki bütün insanlar rehineler olarak kabul ediliyor! Şimdi, kahraman toplumu sallayacak bir plan harekete geçti! Anahtarı elinde tutan adam, bir numaralı kahramandır ve Barış, All Might’ın Sembolüdür.

Orijinal manga yaratıcısı Kōhei Horikoshi orijinal eseri, karakter tasarımları ve baş amiri olarak kabul edilir. Geri dönen çalışanlar arasında BONES’de yönetmen Kenji Nagasaki, senaryo yazarı Yousuke Kuroda, karakter tasarımcısı Yoshihiko Umakoshi ve besteci Yuki Hayashi vardı. TOHO filmi Japonya’da dağıtdı. Masaki Suda, filmin tema şarkısı “Long Hope Philia” yı gerçekleştirdi. amazarashi’nin Hiromu Akita adlı eseri yazdı ve besteledi.

Manga resmi web sitesi için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın