#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Manhua Önerileri !!

Herkese merhabalar ,

Bugün hiç alakam olmayan bir alan önerileri ile karşınızdayım 🙂 Normalde hayatımda toplasan beş Manhua okumuşumdur belki ama takipçilerimizden birisi bizden Manhua önerileri istedi. Bende araştırıp, soruşturup, en beğenilen Manhuaları bulup sizlerle paylaşayım dedim. Bu liste tamamen araştırmalara dayanmaktadır. Benim kişisel olarak ekleyeceğim bir kaç Manhua bulunacak 🙂

Manhua : Çin

Anakara Çin, Hong Kong ve Tayvan yapımı Çince çizgi romanlardır. Manhua sözcük olarak başlangıçta 18. yüzyıldan kalma bir Çin mürekkep sanatı terimdir. Feng Zikai 1925 serisi karikatürlerinde Zikai Manhua başlığını ekleyerek modern anlamda terimi yeniden başlattı.

Diğer öneri listelerimizde anime için ÖNERİLER ve manga içinde MANGA sekmesine tıklamayı unutmayınız.

Quan Zhi Gao Shou

 

Çok oyunculu online oyun Glory’de Ye Xiu, Ders Kitabı düzeyinde uzman ve üst düzey bir oyuncu olarak iyi bilinir. Bir dizi şart nedeniyle, profesyonel ekibinden zorla dışarı atılmıştı. Profesyonel oyun alanından ayrıldıktan sonra, yöneticilerden biri olarak çalışan bir Internet Cafe’de yaşıyor. Glory, onuncu sunucuyu başlattığında on yıllık bir oyun deneyimi, geçmişin anıları ve tamamlanmamış bir kendi kendine yaptırılmış silahla donatılmış bir kez daha oyunun içine atılır. Başa dönme yolculuğu başlar. Resim çizdikten sonra, şanımı kim götürdü? Fırtınanın etkisi altında, umutlarım hiç paramparça olmaz. İhtişamı içinde yol kaybolmayacak, çünkü döneceğim!

Song of the Long March

Çin’in Tang Hanedanı’ndaki Chang An (618-907): İblis yıldızı gökyüzünden geçerken, tang hanedanına felaket geliyor.

Prenses Yongning, ailesi öldürüldükten sonra kaleyi terk etmek zorunda kalır. Yalnız bir yolculuğa çıkar ve büyük bir askeri stratejist olarak ün kazanır. Yolculuk boyunca Tang Hanedanlığını ve intikamını korumayı amaçlarken becerileri ve korkunç düşmanları ile güvenilir müttefikler yapar.

The Ravages of Time

Zamanın Kırılması, Üç Külliyat Romansı’nın uyarlamasıdır ve Liu Bei, Cao Cao, Sun ailesi ve Sima ailesinin şanslarını gösterir. Simas, genç yaştan beri karlı bir iş girişimi bulma konusunda yetenekli olan genç Sima Yi tarafından yönetilen başarılı ve zengin bir ticaret ailesidir.Bununla birlikte, Sima ailesi, beceriksiz olduğu bilinen bir grup paralı katil olan Engelli Savaşçılara (總兵) komut verdiği gibi, kötü bir tarafı vardır.

The One

Cane Lele moda endüstrisinde dünyaya gelir. Anne ve babası trajik bir uçak kazası geçirio Lele’yi ebeveynsiz bırakana kadar Tayvan’ın en iyi modelleri arasındaydı. Bu nedenle, Lele’nin endüstriden nefret ettiği, yüzeysel ve gereksiz olduğunu düşünmesi şaşırtıcı değildir. Babaannesi tarafından büyüten Lele, annesinin kız kardeşi Ye Feihung tarafından çekilmeden önce on yedi yaşına ulaşır; isteksiz Lele’yi “poz vermeye ikna eden” bir moda ajanı (ve eski model). Lele, popüler Amerikan modeli Angus Lanson’un fotoğraf çekimini görür ve modelliği bir sanat formu olarak görmeye başlar. Fei Hung Angus Lanson’u en moda elçilerin toplantılarına davet ettiğinde Lele birlikte gitmeyi önerir ve Lele’de Angus’u merak ettiği için kabul eder. Angus’un ikiz ağabeyi Eros Lanson’un kardeşiyle gizlice eşlik ettiğini bilmiyordur.

The Legend and the Hero / Feng Shen Ji

Büyük Shang hanedanı uzun yıllar iktidarda olmuştur ancak Tanrılar, yeni imparatorla arıza bulurlar. İmparator, halkının karşılığında iradelerine teslim etmek yerine Tanrıların boyunduruğunu ve özgür insanlığı atmaya karar verir. Bununla birlikte, sadece Tanrıların değil, bir rakip olan, kendi amaçları için Tanrıların iradesine itiraz eden genç Zhou ona karşı gelecektir! Hanedanlığın kaderi, hayır, tüm insanlığın kaderi, Cennet ve Yerin güçleri arasındaki bu büyük savaş tarafından belirlenecektir!

School Shock

XX AD’de, yeni nesil silah yarışları ortaya çıkıyor. “Vanguards”, savaş alanında kullanılan yeni silah türüdür. Liu Li emekli olmak üzere olan bir öncüdür. Son 380 günde son görevini alıyor …

Ingènuo

Ding Jiayu bir fotoğrafçı olmanın hayalini kurmaktadır. Onun idolü Yung Jo’dan başka bir birisi değildir. Yung Jo’un fotoğrafçılık şirketi yeni bir fotoğrafçı bulmak için bir seçme düzenlendiğinde, Jiayu bir şansını denemeye karar verir. Mesele, Yung Jo’un şirketi kadınları işe almaz, bu yüzden Jiayu’nun erkek gibi giyinip girmekten başka seçeneği yoktur. Yung Jo, Jiayu’nun yeteneklerine büyük ilgi gösterir ve onu çırağı yapar. Idolünüzle çalışmak bir rüya gibi görünebilir, ancak Jiayu için bu tür bir şey değildir. Her gün Yung Jo’dan dayak yer ve tüm mürettebat üyeleri onun bir erkek olduğunu düşünür …

Gu Fang Bu Zi Shang

Bir manipülatif shoujo, sırlar, entelektüel savaş ve aynı zamanda savunmasız olabilecek eşit güçlü liderlerle olan aşk ilişkisini anlatan bir manhua.

Orange (BENJAMIN)

Genç bir kız, sarhoş bir adam her şeye bakış açısını değiştirene kadar boş yaşantısına girer ve intihara erişir. Soğuk dünyada barış bulma konusundaki inkar edilemez güzel resimlerle dolu bir hikaye.

Doupo Cangqiong

Sihirin olmadığı bir ülkede.Kuvvetin kuralları koyduğu ve zayıf olan ülke itaat etmek zorundadır. Çarpıcı hazineler ve güzelliklerle dolu bir ülke henüz öngörülemeyen bir tehlike ile doludur. On yıldır hiçbirinin görmediği yetenekleri göstermiş olan Xiao Yan, aniden üç yıl önce her şeyi, güçlerini, şöhretini ve annesine olan sözünü kaybetti. Hangi büyü onun tüm güçlerini kaybetmesine neden oldu? Ve neden nişanlısı aniden ortaya çıktı?

Douluo Dalu

Tang San, gizli silahların yaratılması ve idaresine adanmış Tang Outer Sect’te hayatını geçirdi.İç Sect’in gizli sırrını sanatının zirvesine ulaşmak için çaldıktan sonra, onun tek çıkış yolu ölüm oldu. Fakat ustaların  her insan kendi ruhuna sahip ve güçlü ruhları olan insanlar ruh güçlerini yükselip Ruh haline gelecekleri bir dünya da ölümcül Cehennem Zirvesinden atıldıktan sonra farklı bir dünyada, Douluo Dalu dünyasında yeniden doğdu. Tang San içinde uyanan ruh, işe yaramayan bir ruh olan Blue Silver Grass’tır.Ruh Master’larının üst sıralarına ulaşmak ve Tang Sectinin şanını bu yeni dünyaya getirme zorluklarının üstesinden gelebilir mi?

The Legend of the Sun Knight

On İki Kutsal Şövalye’nin başını çeken lider olan Sun Knight’la tanışın. Büyüleyici mavi gözleri, parlak altın saçları ve göz kamaştırıcı gülümsemesiyle mükemmelliğin efsanesi – adalet ve merhamet için mükemmel bir temsilci.Şimdi Güneş Şövalye’nin gerçek özüyle – yani tüm uyanık saatlerinde Işık Tanrısı hakkında konuşan zorba Güneş Şövalyesi olmaktan başka bir şey olmak isteyen alaycı, alaycı adamla tanışın.

Qishi Huanxiang Ye

Lin sıradan bir lise öğrencisidir.Fakat yeni bir okula transfer ettiği gün, bir video oyunu kazanır ve onu King Arthur’un dünyasına gönderir.Orada, gizemli bir sihirbazla görüşür. Sihirbaz, görevinin Yuvarlak Masa Şövalyeleri bulması ve toplanması olduğunu söyler.

 

Xiuluo Wushen

Potansiyel açısından: Bir dahiyseniz , gizemli teknikler ve dövüş becerileri öğrenebilirsiniz. Öğretmen olmadan da öğrenebilirsiniz. Güç açısından: Onbinlerce servise sahip olsanız bile, büyük Dünya Ruhu ordusunu yenemeyebilirsiniz. Ben kimim ? Dünyada ki canlılar beni Asura olarak biliyor. Böylece, Asura olarak, Savaş Tanrısı oldum.

Shen Yin Wang Zuo

İblisler yükselirken insanlık soyu tükendi.Altı tapınak yükseldi ve insanlığın sonunu korudu.Genç bir çocuk annesini kurtarmak için şövalye olarak tapınağa katılır.Tapınaklar ve iblisler dünyasında harikalar yaratmak için yaptığı yolculuk sırasında, en güçlü şövalye olabilmek ve tahta çıkmak mümkün olacak mı?

Wu Dong Qian Kun

Kendi Kendine Yetiştirme Yolculuğu Üzerine, Birisi Ying ve Yang’ın Kontrolü Gerektirir, İyi Şanslar, Nirvana’ya Ulaşma, Yaşam ve Ölüm Üstatlığı, Reenkarnasyon Üzerindeki Güç.Dövüş Sanatlarının tepesinde, Gökleri kırın ve Evreni Sallayın!

1/2 Prince

2100 A.D. yılıdır ve insanlar gerçeklik seviyesi% 99 olan bir sanal gerçeklik oyunu geliştirmiştir.Feng Lan, ikiz kardeşiyle yaptığı bahis nedeniyle oyunu “kadın yararları” nı kullanmadan başarılı bir şekilde oynayacağına söz verdi.Bu nedenle, “Second Life” da erkek karakter olarak oynayan ilk ve tek kadın oldu. Onun alçaltıcılığı kana susamış bir savaşçı olarak yükseldiğinde, savaştığı gerçek hayat tanıdıklarından kimliğini gizli tutabilir mi?

Not : Berbat açıklamalar için özür dileriz. MyAnimeList açıklamaları hep berbat oluyor.

 

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

YAŞAM TAŞI : KRALSIZ ÜLKE BÖLÜM 18

Sword Art Online Tanıtım ve İnceleme !!