Magical Girl Special Ops Asuka’nın Karakter Tasarımları Yayınlandı

Ocak ayında gelecek güzel animelerden biri olan Magicl Girl Special Ops Asuka‘nın hem karakter tasarımları hemde ilk tanıtım videosu yayınlandı.

Animenin yönetmenliğini Hideyo Yamamoto (Strike The Blood) yapacak. Makoto Fukami (Berserk) ve Norimitsu Kaiho (School Live) seri birleşimi ile ilgilenecek. Yoko Suzuki (Bleach’in animasyon yöentmeni) karakterleri tasarlıyor. RON (Kuroko no Basket) müzikler ile ilgileniyor.

Konusu;

Dünya ölümsüz canlıların aniden ortaya çıkması ile gizemli güçleri olan bir grup genç kız onları durdurmak için ortaya çıktı.

Üç yıl süren barıştan sonra aynı ölümsüz canlılar gene ortaya çıktılar. Üç yıl önce onları durduran kızlar tekrardan barışı sağlamaları için Magical Gir Special Ops kuvveti olarak savaşa çağrılır.

 

 

 

 

 

 

 

Animenin konusundan da bahsettiğimize göre sıra geldi karakterlere. 

Ootori Asuka’yı Aya Suzaki seslendirecek. Üç yıl önceki savaşta Büyük Beş’liden biri olarak görev yaptı. Savaş sırasında benzersiz bir güç sergiledi lakin kalbinde bir sürü savaş yarası barındırmaktadır. Elinden geldiğince dövüşten uzak durmaya çalışır.

 

Mugen Kurumi’yi Akira Sekine seslendirecek. Üç yıl önceki savaşta Büyük Beş’liden biri olarak görev yaptı. Asuka’nın yakın arkadaşı. Tıbbi tedavi, sorgular ve işkenceler ile o ilgileniyor.

 

Mia Cyrus’u Eriko Matsui seslendirecek. Üç yıl önceki savaşta Büyük Beş’liden biri olarak görev yaptı. Silahlı çatışmalarda yetenekli. SEAL Team Six olarak bilinen JSOC’nin Birleşik Devletler Donanma Özel Harp Grubunun üyesidir. Kendine güveni oldukça fazladır ve asla tereddüt etmez.

 

Chisato Yonamine’yi Ayana Taketatsu seslendirecek. Üç yıl önceki Büyük Beş’liden biri olarak görev yaptı. Annesini ve sağ bacağını bir trafik kazasında kaybetti. Bacağını kaybetmeden önce karate öğrencisiydi lakin artık tekerlekli sandalyede yaşıyor. Bu yüzden babası tarafından her gün küçümsenir ve aşağılanır.

Büyük Beş’li Büyük Beş’li dedik ama beşinci kızın tasarımı ne yazıkki yayınlanmadı.

Bu da animenin yayınlanan videosu. Sizi bilmem ama ben bu animeyi listeme aldım.

 

 

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Psycho-Pass

Psycho-Pass SS Film Üçlemesi İçin Detaylar Açıklandı

Kimi to, Nami ni Noretara

Kimi to, Nami ni Noretara Filmi Duyuruldu