Ocak ayında gelecek güzel animelerden biri olan Magicl Girl Special Ops Asuka‘nın hem karakter tasarımları hemde ilk tanıtım videosu yayınlandı.

Mao. Png - magical girl special ops asuka'nın karakter tasarımları yayınlandı - figurex anime haber

Animenin yönetmenliğini Hideyo Yamamoto (Strike The Blood) yapacak. Makoto Fukami (Berserk) ve Norimitsu Kaiho (School Live) seri birleşimi ile ilgilenecek. Yoko Suzuki (Bleach’in animasyon yöentmeni) karakterleri tasarlıyor. RON (Kuroko no Basket) müzikler ile ilgileniyor.

8fd97298023ea9eb83d71a1eb8c6c0031536321986 full 1 - magical girl special ops asuka'nın karakter tasarımları yayınlandı - figurex anime haber

Konusu;

Dünya ölümsüz canlıların aniden ortaya çıkması ile gizemli güçleri olan bir grup genç kız onları durdurmak için ortaya çıktı.

Üç yıl süren barıştan sonra aynı ölümsüz canlılar gene ortaya çıktılar. Üç yıl önce onları durduran kızlar tekrardan barışı sağlamaları için Magical Gir Special Ops kuvveti olarak savaşa çağrılır.

 

 

 

 

 

 

 

Animenin konusundan da bahsettiğimize göre sıra geldi karakterlere. 51b1ztjcyfl 2 - magical girl special ops asuka'nın karakter tasarımları yayınlandı - figurex anime haber

Ootori Asuka’yı Aya Suzaki seslendirecek. Üç yıl önceki savaşta Büyük Beş’liden biri olarak görev yaptı. Savaş sırasında benzersiz bir güç sergiledi lakin kalbinde bir sürü savaş yarası barındırmaktadır. Elinden geldiğince dövüşten uzak durmaya çalışır.

 

81d afhbowl. Ri 5 - magical girl special ops asuka'nın karakter tasarımları yayınlandı - figurex anime haber

Mugen Kurumi’yi Akira Sekine seslendirecek. Üç yıl önceki savaşta Büyük Beş’liden biri olarak görev yaptı. Asuka’nın yakın arkadaşı. Tıbbi tedavi, sorgular ve işkenceler ile o ilgileniyor.

 

Power rangers all stars 03 2 - magical girl special ops asuka'nın karakter tasarımları yayınlandı - figurex anime haber

Mia Cyrus’u Eriko Matsui seslendirecek. Üç yıl önceki savaşta Büyük Beş’liden biri olarak görev yaptı. Silahlı çatışmalarda yetenekli. SEAL Team Six olarak bilinen JSOC’nin Birleşik Devletler Donanma Özel Harp Grubunun üyesidir. Kendine güveni oldukça fazladır ve asla tereddüt etmez.

 

Power rangers all stars 01 5 - magical girl special ops asuka'nın karakter tasarımları yayınlandı - figurex anime haber

Chisato Yonamine’yi Ayana Taketatsu seslendirecek. Üç yıl önceki Büyük Beş’liden biri olarak görev yaptı. Annesini ve sağ bacağını bir trafik kazasında kaybetti. Bacağını kaybetmeden önce karate öğrencisiydi lakin artık tekerlekli sandalyede yaşıyor. Bu yüzden babası tarafından her gün küçümsenir ve aşağılanır.

Büyük Beş’li Büyük Beş’li dedik ama beşinci kızın tasarımı ne yazıkki yayınlanmadı.

Bu da animenin yayınlanan videosu. Sizi bilmem ama ben bu animeyi listeme aldım.

 

 

 

About Aybike Keleş

İstanbul Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon öğrencisiyim. Anime izlemeyi ve kitap okumayı çok severim. Nightrose adlı adminim. Nickname'mim Cardfight Vanguard'daki bir karakterden geliyor. Oldukça güzel bir animedir tavsiye ederim.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın