Oyun Haberleri

League of Legends’a Loot Sistemi Geliyor


Hepimizin bildiği üzere Dota ve CS:GO gibi oyunlarda oyun sonu düşen kutular silahlar veya itemler var. LoL’de 2016’da bunun gibi bir sistem getirmeyi planlıyor. Dota ve CS:GO’da düşürülen itemler satılabiliyor. Dota’da nasıl bir sistem işlediğinden emin değilim fakat satılabilir eşyalar var. Belki LoL’e de bu özellik sonrası ileri de trade sistemi getirebilir. Bence böyle bir şeyin eklenmesi itemlerin satılabilme özelliğinin de önünü açıyor. Bu benim kişisel görüşüm. Dönelim asıl konumuza. 

Riot tarafından yapılan açıklamada, oyun sonunda oyuncuların rastgele kutu veya anahtar düşürebileceği, bunlar sayesinde de, geçici şampiyon, karakter kostümü, ve kalıcı şampiyonlar gibi ödüller kazanabileceği açıklandı. Eğer ödül oyuncunun hoşuna gitmezse ise, geri dönüşüme sokup farklı bir şey üretmek için craft sisteminde kullanılabileceği belirtildi.

loll

Polygon’a konuşan oyunun tasarımcılarından Jeffrey Lin, yaptığı açıklamada “League of Legends oyuncularına şimdiye kadar hiç ücretsiz kostüm verme şansımız olmamıştı. İşte bu, bizim bunu yapma şansımız olacak,” dedi. 

Umarım güzel işleyen bir sistem olur ve LoL oyuncularını mutlu eder. Herkese iyi oyunlar.

Related Posts

Bir cevap yazın