Anime Haber

Kingdom Live Action Tanıtım Videosu Yayınlandı

kingdom live action 1069464 1280x0

Kingdom Live Action için salı günü tanıtım videosu ve film görseli yayınlandı. Görsel üst kısımda “Her şeyi geri al!” yazarken alt kısımda ise “Daha sonra, bir rüya uğruna.” yazıyor. Film 19 Nisan 2019 tarihinde vizyona girecek. Kento Yamazaki, (Gantz / Bleach ) tarafından yönetilen 19 Nisan filminde baş rolü üstlendi

Aynı zamanda arka sahneler içinde bir tanıtım videosu yayınlandı.

Shinsuke Satō filmin yönetmenliğini üstleniyor. Daha önce  Gantz, Death Note Light up the NEW world, Bleach gibi animelerin liva action yapımlarının yönetmenliğini üstlenmişti. Sony Pictures Japan filmin prodüksiyonunu üstlendi.

Kingdom Live Action Kadrosu

Kento Yamazaki – Shin (Xin)

Ryō Yoshizawa – Ei Sei (Yin Zheng)
Masami Nagasawa – Yō Tanwa (Yang Duan He)
Kanna Hashimoto – Ka Ryō Ten (He Liao Diao)
Takao Osawa – Ō Ki (Wang Qi)
Kanata Hongō – Sei Kyō (Cheng Jiao)
Shinnosuke Mitsushima – Heki (Bi)
Masahiro Takashima – Shō Bun Kun (Chang Wen Jun)
Jun Kaname – Tō (Teng)

Hara’nın tarihsel mangaları, köle çocuğu Xin ve onun Qin durumu için büyük bir general olma hayali etrafında toplanıyor. Xin, Çin’i birleştirme isteğini paylaşan genç Qin kralı Ying Zheng’a, devlet içinde iktidara yükselmesine yardımcı oluyor. Xin, Yedi Savaşan Devleti yenebilen bir ordunun üstün komutanı olmak için elinden geleni yapar.

Manga Shueisha’nın Weekly Young Jump dergisinde 2006 yılından beri yayınlanıyor. 19 Temmuz da 51 bölümü yayınlandı serinin. Hara bir röportajında seriyi 100 bölüm olarak yayınlamayı planladığını açıkladı.Televizyon animesi ise ilk olarak 2012  yılında yayınlandı. İkinci sezon ise 2013 tarihinde ekranlarda kendisine yer buldu.

Manga için daha önce 3 dakikalık bir live action çekilmişti. Yamazaki onuncu yılı şerefine 2016 yılında yayınlamıştı.

Anlatımlı Tam Kısa

https://youtu.be/YwevH2yP3Hc

Anlatılmaksızın Tam Kısa

https://youtu.be/C0ywNdjBf4A

Kısa film Çin’deki Hengdian Dünya Stüdyoları’nda çekildi. Diğer oyuncular arasında Qiang Hui (Kyō Kai) gibi Chihiro Yamamoto ve Pang Nuan (Hōken) olarak Kenji Gojō yer alıyor. Kōichi Yoshinaga, kısa anlattı. Hiroki Ono filmi yönetti, Thomas Suess müziği üretti ve Robster Henke müzik besteledi.

Serini resmi web sitesine ulaşmak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın