Anime Haber

Real Girl Animesinin İkinci Sezonu Geliyor!

1376658 Latvian ShowMasterKeyArt 697de37e deff e611 8175 020165574d09

Real Girl Animesinin İkinci Sezonu Geliyor! Yanlış okumadınız. 3d Kanojo Real Girl animesinin ikinci sezonu 2019’da geliyor. 2019 bomba gibi gelmeye devam ediyor.

Mao Nanami sensei’nin çizdiği 3d Kanojo mangasının ikinci sezonu ile ilgili haber ve ilk görsel Pazar günü yayınlandı.

Ocak ayında yayınlanacak olan ikinci sezon NTV’nin “AnichU” programında yayınlanacak.

İlk sezonu 3 Nisan 2018’de yayınlanan 12 bölümlük anime benim de dahil olmak üzere bir sürü insanın gölünde taht kurmuştur. Şimdi anime hakkında konuşmakta istiyorum aslında ama bir yandan eğer ilk sezonu izlemeyip bu yazıyı merak edip açanlar varsa diye spoiler vermek de istemiyorum. Çok arada kaldım 😂

Animenin seiyuularında bir değişiklik olacak mı yoksa yeni karakterler gelecek mi henüz belli değil.  Geleceğe dair yapılan bölümlerde genellikle seiyuu değişikliği çok artı bir şey olmadıkça olmuyor. O yüzden pek değişeceğini düşünmüyorum.

İkinci sezonunda yönetmenliğini Takashi Naoya yapıyor. Satomi Kurita’da karakter tasarımından sorumlu. Yani değişen pek bir şey yok.

 

Animeyi merak edenler için konusunu da paylaşayım ve bu yazıma son vereyim. Çünkü henüz bu kadar bilgi var.

 

Tür: Romantizm – Okul – Shoujo

Bölüm Sayısı: 12

Mal Puanı: 6,7

Konusu: Okula sadece gitmiş olmak için giden otaku Tsutsui Hikari gerçek dünyadaki kızlar yerine iki boyutlu kızlarla zaman geçirmeyi daha eğlenceli bulmaktadır. Günün birinde okulun havuzunu temizleme cezası alır. Ama bu ceza sadece ona verilmemiştir. Aynı cezayı Inoha adında okulun n güzel kızı da almıştır. Tsutsui normal şartlarda konuşma şansı bile yakalayamayacağı bir kız ile aynı cezaya çarptırılmıştır.

About Aybike Keleş

İstanbul Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon öğrencisiyim. Anime izlemeyi ve kitap okumayı çok severim. Nightrose adlı adminim. Nickname'mim Cardfight Vanguard'daki bir karakterden geliyor. Oldukça güzel bir animedir tavsiye ederim.

Bir cevap yazın