#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

School-Live Live Action Filminin Oyuncuları Belli Oldu!

Bugünkü yazımın adı School-Live Live Action Filmin Oyuncuları Belli Oldu! Evet School-Live. Zombi ve şirin küçük kızların olduğu bana göre oldukça tuhaf bir bileşim olan anime School Live. Ha tabi siz bu anime japonca adı ile biliyor olabilirsiniz. Oda Gakkougurashi. Ben ingilizcesini biliyordum bu yüzden japoncası bana biraz farklı geldi.

 

Karakter tasarımcısı Sadoru Chiba ve senarist Norimitsu Kaiho School Live Live Action posterini resmi web sitesinden paylaşarak filmin yayınlanacağı ayı da belirtmiş. Ocak 2019’da yayınlanacak olan film için kesin bir tarih henüz belli değil. Kesin olan tek şey Ocak ayında çıkacak olması.

 

Filmin oyuncuları  Last Idol grubunun 4 üyesi olacak.

 

Midori Nagatsuki (LaLuce, Chou Cream Rocket) Yuki Takeya’yı canlandıracak.

 

Rio Kiyohara (Someday Somewhere) Miki Naoki’yi canlandıracak.

 

Nanami Abe (LaLuce) Kurumi Ebisuzawa’yı canlandıracak.

 

Wakana Majima ( Someday Somewhere) Yuri Wakasa’yı canlandıracak.

 

Ben bu idol grubunu daha önce duymamıştım. Merak ettim şimdi. Yazıdan sonra bir bakayım. Sonuçta dört ana karakteri de aynı müzik grubundan kişilere oynatıyorlarsa kesin bir nedenleri vardır.

 

Filmin yönetmenliğini de Issey Shibata yapacak. Kendisi hakkında daha fazla bilgi vermek isterdim ama ne yazık ki bulamadım. Ne resmini nede hakkında hiç bir şey yok. Adam ya gizliliğine önem gösteriyor yada adını yeni yeni yaymaya başlayan birisi.

Kaiho Norimitsu ve Chiba Satoru’nun 2012’de Manga Time Kirara Forward’da yayınlamaya başladığı Gakkougurashi mangası kısa sürede oldukça ilgi topladı. Japonya’da Eylül 2017’de 10. cildi yayınlandı ve ardından uzun bir ara verdi. Ama Aralık ayında aradan döndü ve kaldığı yerden devam etmeye başladı.

Yen Press on ciltlik manganın dokuz cildini geçen Aralık ayında İngilizceye çevirdi ve diğer ülkelere satışa yolladı.

 

Konusu: Takaya Yuki okulda zaman geçirmeye bayılan nadir öğrencilerden biridir. Kendi kulübü Okul Hayatı Kulübünde ise her gün arkadaşlarıyla eğlenceli şeyler yapmaktadırlar. Bir gün kulübün diğer üç üyesi ile birlikte bir gecelerini gizlice okulda geçirmeye karar verirler. O gece gizemli bir kaç olay olur ve kendilerini birden zombi saldırısının içinde bulurlar.

 

Konu olarak ilginç bir konuya sahip. Anime hakkındaki yorumlara baktığımda da fena bir seri olmadığına kanaat getirdim. Zaten listemde olan bir seriydi. Bu haber ile izleme listemde ön sıralarda yerini aldı.

Bugünlük de bu kadar. Başka bir yazıda görüşmek üzere.

.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

kingdom live action

Kingdom Live Action Tanıtım Videosu Yayınlandı

Project xCloud

Project xCloud ile Mobillere AAA Oyunlar Geliyor!