Jump Force bilgilerinin sızdırıldığı açıklandı. Newsweek.com’ un yaptığı habere göre, Jump Force’ a gelen versiyon 1.03 güncellemesiyle daha sonra oyuna eklenecek karakterlerin sızdırıldığı belirtildi. İşte sızan karakterlerin listesi:  

Karakter  Anime/Manga 
Kaiba   Yu-Gi-Oh!  
Biscuit   Hunter x Hunter  
All Might   Boku no Hero Academia  
Bakugo   Boku no Hero Academia  
Madara Uchiha   Naruto 
Law   One Piece  
Buu (form unknown)   Dragon Ball Z/Super  
Toshiro Hitsugaya   Bleach  
Grimmjow   Bleach 

Jump Force Yeni Karakterlere Dair :

- jump force ek dlc karakterleri sızıntısı - figurex oyun haberleri

Her ne kadar listedeki karakterlerin çoğunu makul bulsam da arada anlam veremediklerim de mevcut. Örneğin Hunter x Hunter’ dan Biscuit yerine Chrollo ya da Kite gelse bence daha iyi olabilirdi. Bu iki karakter hem daha geniş bir hayran kitlesine sahip olduğundan hem de anime de daha akılda kalıcı sahnelerde bulunduklarından dolayı oynayanları daha memnun edebileceğini düşünüyorum. Bunun yanında Bleach’ den iki yeni karakterin gelmesi bence Shonen Jump’ in diğer serilerinden gelebilecek karakterlerin önünü kapadığını düşünüyorum. Hiç değilse bir Koro Sensei ya da Gintokiyi bu listede görmek isterdim. Ancak an itibariyle liste resmi olmadığı için henüz bir şey söylemek için daha erken.

Yeni Karakterlerin Olumlu Yanı

Hqdefault - jump force ek dlc karakterleri sızıntısı - figurex oyun haberleri

Çok beğenmediğim karakterlerin yanı sıra görünce oldukça hoşuma giden karakterler de var tabi ki. Oyunda Yugi’ nin olduğunu duyduğum zaman Kaiba’ nın da er ya da geç geleceğini düşünmüştüm. Blue Eyes White Dragon’ u oyunda görebilmek benim gibi yu-gi-oh hayranlarının oldukça hoşuna gidebileceğini düşünüyorum. Ayrıca All Might ve Bakugo’ nun da oyuna katılmasını oldukça gerekli buluyorum. Boku no Hero Academia gibi devam eden başarılı bir serinin kesinlikle oyunda daha fazla karakterinin bulunması gerekiyor. Law ve Madara da bence oldukça iyi seçimler olmuş. Özellikle en sevdiğim One Piece karakterlerinden biri olan Law’ u ilk çıkışından beri oyunda görmek istediğimi söylemeden geçemeyeceğim. 

Henüz resmi olmayan bu liste ile ilgili görüşlerim bu yönde. Peki siz ne düşünüyorsunuz? 

Daha fazla oyun haberi için Oyun Haberleri başlığına ve Jump Force resmi web sitesi için Buraya tıklayınız.

Related Posts

Bir cevap yazın