#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Hunter x Hunter’dan Haber mi Var ?

Japonya Online Parakende şirketlerinden birisi olan 7net, Mangaka Yoshiro Togashi’nin Hunter X Hunter mangasının 34. cildini 26 haziran için listesine aldı.

Manga, geçen Haziran ayında Shueisha‘nın Haftalık Shonen Jump dergisinde belirsiz bir boşluk bırakmıştı.Dergi o zaman karar verildiğinde manga için bir yeniden başlama tarihi ilan edeceğini söyledi. Devam edip edilmeyeceği hayranlar tarafından oldukça merak edilen manga için nihayet bir ses geldi gibi 🙂

Manga, 2014 yılının Ağustos ayında yapılan Haftalık Shounen Jump’ın 37. ve 38. sayısının birleşmesinden bu yana iki yıllık aradan sonra Nisan 2016’da yeniden başlamıştı. Başlangıçta yazarın ciddi bel ağrısı için neyin nispeten iki haftalık bir boşluk olduğu için Nisan 2016’ya kadar uzadı.

Shueisha, manganın 33. cildini  3 Haziran’da gönderdi. Bu kitap, Aralık 2012’den bu yana seri için ilk derlenen kitap cildi.

Viz Media, Nisan 2014’te Kuzey Amerika’da 32. derlenmiş kitap cildi yayınladı. Manga iki televizyon anime dizisine ilham verdi; En sonuncusu 2011’den 2014’e kadar sürdü. Manga ayrıca iki anime filmi ve birkaç orijinal video anime başlıklarına ilham verdi.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Japonya’nın 7 Tarihsel Döneminde Geçen Animeler!

Seiyuu Hiroshi Kamiya’nın Seslendirdiği 20 Anime Karakteri!