Hunter X Hunter Manga İçin Yeniden Ara Veriliyor başlığına şaşırdık mı? Kesinlikle hayır !  Yoshihiro Togashi’nin bizimle dalga geçtiğini düşünüyorum artık. Seri Eylül ayında geri dönmüştü. Bu yıl, Shueisha’nın Weekly Shonen Jump dergisinin 52. sayısında Pazartesi günü, Yoshihiro Togashi’nin Hunter X Hunter mangasının, bir sonraki sayıya kadar ki bu süre belirsiz bir zaman olacak , ara verileceği açıklandı. Dergideki ayrı bir mesajda, Togashi, 10 haftalık hikaye taslaklarını tamamladığını, bu yüzden de makaleleri üzerinde çalışmaya devam etmeyi ve aynı zamanda fiziksel durumu ve durumları hakkında danışmanlık almayı planladığını söyledi.

Hunter - hunter x hunter manga i̇çin yeniden ara veriliyor - figurex anime haber

Manga, 9 Nisan’da aradan geçen 22 Eylül’de son aradan döndü. Manga, daha önce Eylül 2017’de ara verdi ve Togashi, sene sonuna kadar dizisini devam ettirmeyi planladığını duyurdu. Manga daha sonra 29 Ocak’ta Weekly Shonen Jump’in dokuzuncu sayısında yeniden başladı.

Shueisha, manga’nın 36’ncı derlenmiş kitap hacmini 4 Ekim’de yayınladı. Viz Media, 6 Mart’ta Kuzey Amerika’daki 34. cildi yayınladı.

Manga için iki televizyon anime dizisi yayınlanmıştır. Sonuncusu 2011’den 2014’e kadar yayınlandı. Manga ayrıca iki anime film ve birkaç orijinal video anime başlığına da ilham verdi.

Seri ayrıca Hunter X Hunter Greed Adventure adlı yeni bir akıllı telefon oyunu ilham veriyor. 3D aksiyon rol yapma oyunu bu kış başlayacak.

Haber kaynağı için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın