in

Hunter X Hunter Manga İçin Yeniden Ara Veriliyor

Hunter X Hunter Manga
Hunter X Hunter Manga

Hunter X Hunter Manga İçin Yeniden Ara Veriliyor başlığına şaşırdık mı? Kesinlikle hayır !  Yoshihiro Togashi’nin bizimle dalga geçtiğini düşünüyorum artık. Seri Eylül ayında geri dönmüştü. Bu yıl, Shueisha’nın Weekly Shonen Jump dergisinin 52. sayısında Pazartesi günü, Yoshihiro Togashi’nin Hunter X Hunter mangasının, bir sonraki sayıya kadar ki bu süre belirsiz bir zaman olacak , ara verileceği açıklandı. Dergideki ayrı bir mesajda, Togashi, 10 haftalık hikaye taslaklarını tamamladığını, bu yüzden de makaleleri üzerinde çalışmaya devam etmeyi ve aynı zamanda fiziksel durumu ve durumları hakkında danışmanlık almayı planladığını söyledi.

Manga, 9 Nisan’da aradan geçen 22 Eylül’de son aradan döndü. Manga, daha önce Eylül 2017’de ara verdi ve Togashi, sene sonuna kadar dizisini devam ettirmeyi planladığını duyurdu. Manga daha sonra 29 Ocak’ta Weekly Shonen Jump’in dokuzuncu sayısında yeniden başladı.

Shueisha, manga’nın 36’ncı derlenmiş kitap hacmini 4 Ekim’de yayınladı. Viz Media, 6 Mart’ta Kuzey Amerika’daki 34. cildi yayınladı.

Manga için iki televizyon anime dizisi yayınlanmıştır. Sonuncusu 2011’den 2014’e kadar yayınlandı. Manga ayrıca iki anime film ve birkaç orijinal video anime başlığına da ilham verdi.

Seri ayrıca Hunter X Hunter Greed Adventure adlı yeni bir akıllı telefon oyunu ilham veriyor. 3D aksiyon rol yapma oyunu bu kış başlayacak.

Haber kaynağı için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

Never-Ending Man : Hayao Miyazaki Belgeseli Tanıtım Videosu Yayınlandı
Ace of Diamond Act II Manga Anime Oluyor

Bir cevap yazın

Loading…

Yeni Oyun Platformu Oyunlar 1

kamidere nedir

Kamidere Nedir? Kimdir? – Anime Karakter Tipleri