Humble Bundle‘ın bu haftaki kampanyası, Ubisoft oyunlarına özel olarak düzenlendi. Far Cry, Assassin’s Creed, The Crew gibi oyunları kocaman indirimlerle satın alabilirsiniz.

Humble bundle'da ubisoft kampanyasını kaçırmayın

Yaptığı pek çok mühim kampanyalarla isminden söz ettiren Humble Bundle, bu hafta için özel olarak “Humble Ubisoft Bundle” kampanyasını oyunculara sundu. Kampanya süresince pek çok mühim Ubisoft oyununa kocaman indirimlerle sahip olabileceksiniz.

İlk pakette en az 1 dolar olmak üzere dilediğiniz ücret bağışıyla Call of Juarez: Gunslinger, Grow Home ve Rayman Origins’i satın alabilirsiniz. Bu pakette yalnızca Rayman: Origins, uPlay koduna sahiptir. Öbür iki oyuna Steam üzerinden sahip olacaksınız.

Diğer paket ise aşağı yukarı olarak 5.15 dolar ile Far Cry 3, Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist ve Assassin’s Creed Chronicles China isimli üç oyunu uPlay üzerinden oyunculara sunuyor. İlerleyen saatlerde ise bu pakete yeni bir Ubisoft oyunu daha eklenecek.

Diğer paketleri satın aldıktan daha sonra yalnızca 15 dolar ödeyerek Assassin’s Creed Rogue ile The Crew’in de uPlay kodlarına sahip olabilirsiniz.

Kampanyanın maksimum ücrette olan paketinde ise yakında piyasadaki yerini alacak olan Tom Clancy’s: The Division’ın ön sipariş sürüne, oyunun özgün t-shirtü ile şu an piyasadaki yerini alan bütün Ubisoft oyunlarında kullanacağınız %66’lık indirim kuponuna sahip olabilirsiniz.

Humble bundle'da ubisoft kampanyasını kaçırmayın

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın