Anime Haber, Anime

Himoto! Umaru-chan 2. Sezon Geliyor!!

Shueisha’nın Weekly Young Jump dergisinin bu yıl 20. sayısında Perşembe günü, Sankaku Head‘in  Himoto Umaru-chan mangası için ikinci bir sezon yayınlayacağı açıklandı. Canlı yayın DanaRama Returns programı da Cumartesi günü haberi duyurdu. Animenin resmi web sitesi ve Young Jump, bu sonbaharda gelecek sezon için tanıtım videosu ve görsel bir teaser yayınladı.

Ana kadro ; anime stüdyosu Dogakobo, yönetmen Masahiko Ohta, dizi senaryo müdürü Takashi Aoshima ve karakter tasarımcısı Aya Takano‘nın da bulunduğu ilk sezondan geri dönüyor. Teaser videosunun açıklamasına göre, şu ana oyuncular :

Aimi Tanaka – Umaru Doma
Kenji Nojima – Taihei Doma
Akari Kageyama – Nana Ebina
Haruka Shiraishi – Kirie Motoba
Yurina Furukawa – Sylphynford Tachibana

Sankaku Head haberleri kutlamak için illüstrasyonlar çizdi:

Temmuz 2015 ‘te ilk televizyon anime serisi prömiyeri yapıldı ve Crime-roll, anime’yi yayınladı. Manga aynı zamanda 19 Nisan‘da yayınlanacak olan manga’nın 10. cildi ile birlikte orijinal bir anime DVD‘si çıkacak.

Manga, Taihei Doma ve küçük kız kardeşi Umaru‘nun etrafında yoğunlaşıyor. Umaru hem güzel hem de okulda ve sporda cesur görünmesine rağmen bir sırrı var. Herkes onun ideal bir kız olduğunu düşünebilir ama o sadece “Himōto” “imōto” (küçük kızkardeş) ve “himono”, yani “kurutulmuş balık” anlamına gelen birisidir. Argo olarak halka uygun fakat evde tembel olan bir kadın anlamına gelir.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın